موسسه حسابداری رهنما

شرکت حسابداری در رشت
مشاوره مالیاتی تلفتی_موسسه حسابداری رهنما
ارائه مشاوره مالیاتی تلفنی به کلیه کسب و کارهای کوچک و بزرگ
ارائه مشاوره مالیاتی تلفنی به کلیه کسب و کارهای کوچک و بزرگ

مشاوره مالیاتی تلفنی

اگر به دنبال راهکارهای مالیاتی تخصصی هستید می توانید از سرویس مشاوره مالیاتی تلفنی استفاده کنید

چرا باید از کارشناس مالیاتی مشاوره تلفنی بگیریم ؟

توجه داشته باشید که دریافت راهنمایی و مشاوره از اشخاصی که از تخصص لازم برخوردار هستند یک مزیت عالی و صرفه جویی در وقت و هزینه محسوب می شود.

اگر قصد دارید که کسب و کار شخصی خود را راه اندازی کنید و یا اگر می خواهید نسبت به تشکیل پرونده مالیاتی اقدام کنید و یا حتی اگر مشکل مالیاتی برای شما و کسب و کارتان به وجود آمده  که هیچ فردی  حاضر نیست به شما در خصوص آن مشکل مالیاتی کند می توانید از سرویس مشاوره مالیاتی تلفنی استفاده کنید.

کارشناسان بازنشسته و متخصص سازمان امور مالیاتی کشور که در موسسه حسابداری رهنما مشغول به فعالیت هستند به شما کمک می کنند و نسبت به ارائه مشاوره تخصصی تلفنی به شما عزیزان اقدام می کنند.

هزینه بسیار مناسب

مشاوره مالیاتی تلفنی نسبت به مشاوره حضوری مالیاتی از هزینه بسیار مناسب تری برخوردار می باشد همین موضوع سبب شده این سرویس خدماتی موسسه حسابداری رهنما ارزش خرید بالایی داشته باشد.

حذف محدودیت زمانی

با استفاده از سرویس مشاوره مالیاتی تلفنی موسسه حسابداری رهنما کلیه محدودیت های زمانی را از پیش رو خواهید برداشت زیر امکان استفاده از این سرویس حتی در روز های جمعه و تعطیلات رسمی امکانپذیر می باشد.در نتیجه می توانید نسبت به دریافت مشاوره درست زمانی که بیشترین تمرکز را دارید و به دور از مشغله کاری هستید استفاده کنید.

ارتباط با کارشناسان متخصص

کارشناسان متخصص و با تجربه در زمینه امور مالیاتی به پشتوانه صد ها پرونده مالیاتی موفقیت آمیز متعهد می شوند تا کاربردی ترین مشاوره مالیاتی تلفنی ممکن را به شما ارائه کنند.

صرفه جویی در زمان

این سرویس سبب شده تای یک ارتباط بهینه بین مودی و مشاور مالیاتی در کمترین زمان ممکن برخوردار شود. هیچ تفاوتی ندارد که در کدام نقطه از کشور باشید تنها کافیست که به یک خط تلفن دسترسی داشته باشید تا بدون نگرانی یک مشاوره مالیاتی کاربردی و تخصصی دریافت کنید.

مشاوره مالیاتی ما به چند روش قابل انجام است؟

ما در موسسه حسابداری رهنما به 3 روش ذیل نسبت به ارائه مشاوره مالیاتی اقدام کنیم.

مشاوره مالیاتی تلفنی بصورت مقطعی_موسسه حسابداری رهنما

این روش از مشاوره مالیاتی برای کسب و کارهای با مقیاس بزرگ مناسب است. در این روش مشاوران مالیاتی ما با مطالعه کردن پرونده کسب و کار شما به صورت تلفنی یا به صورت حضوری به شما مشاوره مالیاتی می دهند.در این روش ما با شما قرارداد همکاری منعقد می کنیم و در هر ساعت از روز در دسترسی شما خواهیم بود.

در این نوع روش، مشاوران مالیاتی ما در یک بازه زمانی مشخص شده که از پیش با توافق طرفین تعیین می شود، به مؤدیان ارائه خدمات مشاوره ای می کنیم.

مشاوره مالیاتی موردی_موسسه حسابداری رهنما
مشاوره مالیاتی همراه

زمانی که بصورت موردی و خاص نیاز به مشاوره دارید می توانید از این سرویس مشاوره ای استفاده کنید.در این نوع درخواست علاوه بر مشاوره تلفنی اقداماتی مثل تنظیم و اصلاح کلیه صورت های مالی، تهیه و تنظیم کردن اظهارنامه مالیات برارزش افزوده برای شما انجام می گیرد.

بخشی از خدمات موسسه حسابداری رهنما

خدمات مالی و حسابداری

جمع آوری کردن و ثبت کلیه اسناد مالی، عملیات بستن حسابها، تهیه - تنظیم و تحریر دفاتر قانونی مودی، تهیه نمودن و تنظیم کردن صورت های مالی، تهیه و تنظیم و ارائه گزارشات حسابداری، تامین نیرو و اعزام حسابداران با کیفیت در سطوح مختلف به صورت پاره وقت و تمام وقت و...

مشاوره مالی و مالیاتی

توجه داشته باشید که مشاوران مالیاتی ستون های یک سازمان محسوب می شوند، زیرا مشاور با آگاهی از قوانین به روز در خصوص مسائل مالیاتی، سبب سرعت بخشیدن در روند کاری می شود. موسسه رهنما در جایگاه یک مشاور مالیاتی حرفه ای، خدمات خود را دقیقاً متناسب با نیاز شما، ارائه می نماید.

خدمات مالیاتی

بررسی پرونده مالیاتی، اخذ کد اقتصادی، تنظیم اظهارنامه عملکرد، تهیه گزارشات و ارسال معاملات 169، تشکیل پرونده و اخذ گواهی مالیات بر ارزش افزوده، تهیه گزارشات و ارسال اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده، تنظیم تمامی لوایح مالیاتی، شرکت در کمیسیون های حل اختلاف و دفاع از پرونده های مختلف مالیاتی ما

آموزش حسابداری

آموزش حسابداری، یکی از کلیدی ترین ابزارهای تامین انطباق پذیری نیرو با تغییرات روز افزون مذکور به شمار می آید. در حقیقت آموزش یک استراتژی مهم می باشد که با هدفی خاص در طول زمان اجرا می گردد. در این راستا موسسه حسابداری رهنما خدمات آموزش حسابداری نیز ارائه می کند.

ارائه مشاوره تخصصی قانون کار

ارائه نمودن مشاوره تخصصی قانون کار به کارگران و کارفرمایان در ارتباط با قوانین مربوط به وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی به شکل کاملاً حرفه ای توسط مشاورین با تجربه و خبره یکی دیگر از خدمات قابل ارائه در موسسه حسابداری رهنما به متقاضیان محترم می باشد.

تهیه نرم افزارهای حسابداری

ارائه مشاوره تخصصی جهت انتخاب درست و خرید نرم افزار دقیقاً متناسب با فعالیت هر بنگاه اقتصادی، ارائه و فروش نرم افزار یکپارچه مالی، آموزش و پشتیبانی نرم افزار مالی یکی دیگر از خدماتی است که در موسسه حسابداری رهنما ارائه می شود.

پکیج های مشاوره مالیاتی تلفنی

شما متقاضیان عزیز می توانید متناسب با نیاز خود پکیج مشاوره مالیاتی را انتخاب نموده و نسبت به خرید آن اقدام نمایید.

ارائه مشاوره مالیاتی تلفنی بصورت حرفه ای در موسسه حسابداری رهنما
به بالای صفحه بردن