آموزش حسابداری در رشت

آموزش حسابداری در رشت بازار کار به صورت عملی و تئوری مناسب برای آن دسته از افرادی که قصد ورود به بازار کار حسابداری را دارند. اگر به دنبال کلاس های حضوری آموزش حسابداری در رشت هستید میتوانید از طریق دکمه زیر نسبت به کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام دوره های کارآموزی حسابداری در رشت اقدام کنید.

همانطور که می دانید متاسفانه دانشگاه ها به دلیل عدم ارتباط کافی با بازار کار قادر به آموزش حسابداری بصورت عملی به دانشجویان نیستند.

به همین سبب است که آن دسته از افرادی که حتی با نمرات درخشان از دانشگاه ها فارغ التحصیل می شوند حتی از توانایی به عهده گیری حسابداری یک مجموعه کوچک برخوردار نیستند.

شرکت در دوره های آموزش حسابداری در رشت آغاز یک راه برای آن دسته از افرادی می باشد که قصد ورود به بازار کار  و کسب درآمد از رشته حسابداری را دارند.

در حقیقت دوره کارآموزی حسابداری در شهر رشت ویژه بازار کار مناسب افرادی می باشد که می خواهند حسابداری را به صورت عملی فراگیرند و به این باور رسیده اند که مباحثی که در دانشگاه آموزش دیده اند برای جذب آنها توسط مدیران و صاحبین کار به هیچ عنوان کفایت نمی کند.

آموزش حسابداری در رشت ویژه بازار کار

نتایجی که بعد از گذراندن دوره آموزش حسابداری در رشت بدست می آورید

آموزش حسابداری در رشت

با آموزش حسابداری در رشت که تخصصی ویژه بازار کار است

از شما یک حسابدار متخصص خواهیم ساخت.

چرا در موسسه ما آموزش حسابداری ببینید؟

در بسیاری از موسسات و شرکت های آموزش حسابداری، زمانی که به عنوان کار آموز خود را معرفی می نمایید.از عدم آگاهی شما سوء استفاده کرده و تمامی وظایف و کارهای عقب مانده خود نظیر بایگانی مدارک و سایر کارهای اداری که به دوره کارآموزی شما مربوط نمی شود را به شما می سپارند. آنها از آموزش موضوع اصلی که همان آموزش حسابداری می باشد خودداری می نمایند. شما زمانی متوجه این موضوع می شوید که وقت و هزینه زیادی را صرف این دوره کرده اید. هدف اصلی ما در موسسه حسابداری رهنما آموزش، یادگیری و آماده سازی شما تحت عنوان یک حسابدار حرفه ای برای ورود به بازار کار و کسب درآمد در کوتاه ترین زمان ممکن می باشد. تنها کافیست تا نسبت به ثبت نام در دوره کارآموزی حسابداری اقدام نمایید تا یک برا برای همیشه خیال خود را از بابت یاد گیری اصولی حرفه حسابداری آسوده کنید.
آموزش حسابداری در رشت _ کارآموزی حسابداری در رشت

به این نکته مهم توجه داشته باشید که پس از سپری کردن دوره کارآموزی حسابداری در رشت یا سایر شهر های استان گیلان همکاری ما با شما به اتمام نمی رسد.

ما تعهد داریم تا رسیدن به موفقیت کنار شما باشیم و شما را برای رسیدن به یک شغل ایده آل همراهی کنیم.

این امکان از طرف موسسه حسابداری رهنما برای شما فراهم خواهد شد تا حتی پس از اشتغال خود پشتیبانی دو ساله رایگان از ما دریافت کنید یعنی در صورت وجود هرگونه ابهام و سوال در خصوص مباحث حسابداری با مربی خود در موسسه حسابداری رهنما تماس گرفته و نسبت به رفع مشکلات خود اقدام نمایید.

موسسه حسابداری رهنما بعنوان اولین ارائه کننده سرویس پشتیبانی دوره های آموزش حسابداری در استان گیلان شرایطی برای مراجعه کنندگان خود فراهم ساخته که بدون هرگونه نگرانی از آینده فقط و فقط تمرکز خود را صرف یادگیری دوره کارآموزی خود کنند.

نظرات ارزشمند کارآموزان دوره آموزشی موسسه حسابداری رهنما که روزومه کاری ما در زمینه آموزش است

الهام کاظمی
الهام کاظمی
@kazemielham
بیشتر بخوانید
میخواستم از شما تشکر کنم به خاطر آموزش کاربردی شما و مسولیت پذیری که داشتید من از حضور در دوره آموزش حسابداری مقدماتی بسیار راضی هستم و به نظرم سطح بسیار بالایی داره نسبت به عنوان مقدماتی که داره.
سید علی صالحی
سید علی صالحی
@ali_salehi73
بیشتر بخوانید
سلام خواستم از زحمات مربی های موسسه حسابداری رهنما بابت آموزش های بسیار خوبی که دادند تشکر کنم. بسیار با حوصله آموزش دادند و البته پر محتوا
احمدرضا ساسانیان
احمدرضا ساسانیان
@ahmad.rezasasaniyan
بیشتر بخوانید
دوره حسابداری پیشرفته را در موسسه حسابداری شما سپری کردم و بازدهی بسیار خوبی را در محل کارم توانستم ارائه کنم. آموزش حسابداری پیشرفته را برای کسانی که قصد دارند حسابداری را بصورت حرفه ای دنبال کنند توصیه می کنم.
فائزه هاشمی کیتیک لاهیجانی
فائزه هاشمی کیتیک لاهیجانی
alone.girl79
بیشتر بخوانید
خوبی دوره های کارآموزی که در موسسه حسابداری رهنما برگزار میشه اینه که با اسناد و مدارک واقعی حسابداری رو یاد میگیریم. من خیلی استرس داشتم و چون مدت زیادی هم زمان برد تا این دوره آموزشی رو تونستم شرکت کنم با خودم فکر می کردم که کنه این دوره ارزش زمانی که رفششدهرو نداشته اشه. اا خدروشکر بهترین دوره آموزش حسابداری بود که دیدم خیلی خیلی راضی هستم.
سیدرضا جامعی
سیدرضا جامعی
@rezajamei2554
بیشتر بخوانید
بنده در سال ۱۳۹۸ دوره آموزشی حسابداری را در موسسه مالی رهنما با رضایت کامل سپری کردم. ما معتقد هستم مهم ترین و کاربردی ترین شیوه آموزش دیدن بصورت عملی هستش برای همین حضور در دوره آموزشی حسابداری رهنما را انتخاب کردم که بسیار هم راضی بودم. دوستان در این موسسه بسیار با صبر و حوصله حتی در برخی موارد خارج از وظایف خودشون نکات مهمی رو به بنده آموزش دادن که بسیار قدردان زحماتشان هستم
سید محسن افکانه
سید محسن افکانه
mafkane69
بیشتر بخوانید
موسسه حسابداری رهنما یکی از محدود مراکز آموزش حسابداری است که از خدمات خود پشتیبانی میکند. با توجه به اینکه رشته دانشگاهی من عمران بود اما توانستم در دوره حسابداری ویژه بازار کار شرکت کنم و با یاری خدا و تلاش های مربیان محترم موسسه حسابداری رهنما دوره آموزش حسابداری متوسط رو با موفقیت سپری کردم. به آن دسته از دوستانی که قصد دارد وارد بازار کار شوند پیشنهاد می کنم حتماً در یکی از دوره های آموزشی بصورت عملی شرکت کنند. چون حسابداری تئوری با عملی زمین تا آسمان تفاوت دارد.
مهسا بدخشان سیکارودی
مهسا بدخشان سیکارودی
بیشتر بخوانید
با سلام و عرض ادب احترام خدمات تمامی اساتید زحمتکش و دلسوز مجموعه خدمات حسابداری رهنما. مهسا بدخشان هستم ۲۵ ساله از شهر رشت. من در کلاس های آموزش حسابداری ویژه بازار کار شرکت کردم و بسیار از تصمیمی که گرفتم احساس رضایت میکنم. این موسسه حسابداری رهنما بسیار دوستانه با کارآموزان خود رفتار می کند و این عمل قابل ستایش است. سطح آموزشات بسیار بالا بود و دقیقاً مواردی که برای بازار کار نیاز بود به ما آموزش داده شد. به یاری خدا و زحمات شما عزیزان در حال حاضر مشغول به کار هستم و در کنار کار اصلی خود پروژه های حسابداری سبک را انجام می دهم و توانسته ام سطح درآمد خودم را علی رغم تمامی موانع و مشکلاتی که وجود دارد افزایش دهم. باز هم از شما ممنون هستم و آرزوی موفقیت برای شما و تمامی کارآموزان شما دارم.
فرامرز دلدار
فرامرز دلدار
@fardeldarr
بیشتر بخوانید
دوره حسابرسی شما در سطح بالایی قرار دارد بنده کاملاً از حضور در دوره حسابرسی راضی هستم.برای شما آرزوی موفقیت های روز افزون را دارم.
سیمین کاظمی
سیمین کاظمی@S.KAZEMI1369
بیشتر بخوانید
کارآموزی حسابداری در این موسسه یکی از بهترین انتخاب هایی بود که میتونستم انجام بدم. ممنون از موسسه حسابداری رهنما که اینقدر با حوصله و دلسوزانه اموزش میدند
سارا امیرزاده
سارا امیرزاده
amirzadehs
بیشتر بخوانید
برای پیشرفت در حرفه حسابداری حتماً باید حسابداری را بصورت کارآموزی آموخت. بسیار خوشنودم که با این موسسه آموزش حسابداری در رشت که تخصصی فعالیت میکند آشنا شدم و توانستم در دوره آموزشی آن شرکت کنم. پیشنهاد من به دوستانی که قصد ورود به بازار کار را دارند این است که حتماً حسابداری را بصورت عملی آموزش ببینید و به هیچ وجه به کلاس ها دانشگاهی که نکته کاربردی در آن ارائه نمی شود اکتفا نکنند
فریبا دلشاد
فریبا دلشاد
@delshad_f1367
بیشتر بخوانید
آموزش حسابداری در رشت توسط افراد زیادی انجام میشه اما اکثرا فقط مرور دروس دانشگاهی هستند . من خوشحالم که با گروه حسابداری شما آشنا شدم و از شما ممنون هستم که بسیار دلسوزانه مطالبی که حتی خارج از دوره آموزش هست رو به ما یاد دادین
سید جلیل میزایی
سید جلیل میزایی
بیشتر بخوانید
خیلی خوش شانس بودم که با موسسه حسابداری شما آشنا شدم و تونستم حسابداری رو خیلی بیشتر از اونچیزی که فکر میکردم یاد بگیرم. خوبی شرکت های حسابداری این هست که آدم خیالش راحته چیزی رو که دارند آموزش میدن خودشون تجربه کردند. متاسفانه ما تو دانشگاه استاد هایی داشتیم که کاملاً مشخص بود فقط دارن از روی کتاب درس میدن. اما توی موسسه حسابداری رهنما شرایط کاملا متفاوت بود و حسابداری رو بصورت کاملاً تخصصی آموزش دیدم. تشکر میکنم از این گروه خوب و متخصص بابت آموزش های عالی که به بنده دادن.
شبنم درخشانی
شبنم درخشانی
@shabnamder2000
بیشتر بخوانید
تفاوتی که در آموزش های موسسه حسابداری رهنما وجود داره این هستش که تقریباً ۱۰۰درصد بصورت عملی هستش و خیلی با کلاس هایی که تو دانشگاه سپری کردیم فرق می کنه. من توی کلاس حسابداری مقدماتی شرکت کردم و خیلی فراتر از حد انتظارم بهم یاد گرفتم. فقط تنها مشکلش این بود که خیلی منتظر موندم تا نوبتم بشه اما از نظر با علمی خیلی عالی بود
حامد قیامی لنگرودی
حامد قیامی لنگرودی@HAMED72.GH
بیشتر بخوانید
من دوره کارآموزی حسابداری خود را در موسسه حسابداری رهنما به خوبی و بدون هیچگونه مشکلی سپری نموده ام و از این طریق قصد دارم از مربیان این موسسه حسابداری نهایت تشکر را بعمل آورم.
سید مرتضی چگینی
سید مرتضی چگینی@Mortezaach777
بیشتر بخوانید
سلام و عرض خدا قوت خدمت تمامی همکاران مجموعه قدرتمند موسسه حسابداری رهنما بنده سید مرتضی چگینی هستم و در دوره آموزشی حسابداری پیشرفته شما که ویژه مدیران مالی هست شرکت کردم. اعتراف میکنم زمانی که اولین بار مربی دوره سرکار خانم رهنما رو دیدم به هیچ عنوان فکر نمی کردن از چنین دانش بالای در زمینه حسابداری و امور مالیاتی برخوردار باشند. بنده بعد از سپری شدن ۲ جلسه از کلاسها وقعاً شگفت زده شدم . کلاس آموزشی بسیار عالی بود و در سطح بسیار بالایی برخوردار داشت. معمولاض به این صورت هست که عبارت ویژه بازار کار به یک عبارت تجاری استفاده شده و صرفاً کاربرد تبلیغاتی داره. اما در موسسه حسابداری رهنما به هیچ عنوان به این شکل نبود و واقعاً سطح آموزش ها کاربردی و عالی بود.
صالح قویدل چلکی
صالح قویدل چلکی
s.ghavidel48
بیشتر بخوانید
سرکارخانم مهندس رهنما سلام و احترام خدمت شما و تمامی همکاران شما. امیدوارم که خوب و سلامت باشید. خواستم یک تشکر ویژه کنم از شما و همکاران بزرگوارتان بابت برگزاری دوره های آموزش حسابداری ویژه بازار کار .سطح دوره های آموزشی شما بسیار بالاست و این امکان را برای همه فراهم می سازد تا بتوانند به بازار کار ورود کنند. ارادتمند شما صالح قویدل چلکی
زینب هاشمیان
زینب هاشمیانzeinab_hashemiiii
بیشتر بخوانید
دوست دارم تشکر کنم از استاد خوبمون خانم سحر رهنما که واقعاً از جون و دل مایه گذاشتن و خیلی خوب حسابداری رو به ما آموزش دادن. واقعاً آموزش حسابداری بصورت عملی اونم تو یک شرکت حسابداری با چیزهایی که تو دانشگاه به ما میگفتن خیلی تفاوت داره
قبل
بعدی
دوره حسابداری مقدماتی
۱۰۹ نفر تا کنون
دوره حسابداری پیشرفته
۷۶ نفر تا کنون ۶۲%
دوره حسابرسی
۳۰ نفر تا کنون ۳۳%

کلام آخر برای علاقه مندان به دوره آموزش حسابداری

یک دوره آموزشی حسابداری در رشت بصورت تخصصی ویژه بازار کار

دراین دوره آموزش حسابداری که ویژه بازار کار می باشد ما کلیه مواردی که شرکت های کوچک و بزرگ جهت استخدام نمودن حسابدار در نظر می گیرند را به شما آموزش خواهیم داد.  

توجه داشته باشید که حضور در دوره های آموزش حسابداری ویژه بازار کار درست مانند یک سکوی پرش به سمت اهدافتان است و شما را جهت رسیدن به کسب درآمد بالا حداقل چند پله جلو میندازد.

این دوره آموزشی حسابداری یک کارگاه عملی است که به شکل پروژه محور برگزار می گردد و هدف اصلی از برگزار کردن آن هدایت سریع کلیه کارآموزان موسسه حسابداری رهنما به بازار کار و ارائه آموزش نرم افزار های حسابداری استاندارد و رایج کشور میباشد.

دوره های آموزشی حسابداری ما به صورت قدم به قدم از مبتدی تا حرفه ای تمامی اصول حسابداری و مالیات و خدمات حسابرسی را به شما آموزش می دهد.

توجه داشته باشید که دوره های آموزشی حسابداری موسسه رهنما به شکل  فشرده برگزار می گردند و در طول مدت دوره هر آنچه که جهت آموزش حسابداری کاربردی و ورود کردن به بازار کار نیاز می باشد آموزش داده میشود.

شاید شما دارای مدرک دانشگاهی حسابداری از یک داشنگاه معتبر هستید ولی و هنوز موفق به استخدام شدن در مجموعه معتبر نشدید .

به این نکته مهم توجه داشته باشید که که تنها تحصیلات دانشگاهی و آکادمیک پیشنیاز ورود به بازار نمی باشد.

برای تبدیل شدن به یک حسابدار حرفه ای نیاز است که شما مهارت های مورد نیاز حسابداری را به شکل  کاربردی فرا بگیرید و از نظر تئوری و عملی برای ورود به بازار کار از آمادگی لازم برخوردار باشید.

بسیاری از مراجعه کنندگان به موسسه حسابداری رهنما بر این باورند که چون دوران دانشجویی خود را بصورت کامل سپری نرکرده اند نمی توانند در دوره های کارآموزی حسابداری ویزه بازار کار شرکت نمایند.

که البته این تفکر کاملاً اشتباه است.

اگر شما دانشجوی رشته حسابداری می باشید و هنوز  فارغ التحصیل نشدید این دوره حسابداری یکی از مناسب ترین دوره های آموزشی برای شما به شمار می آید.

شما می توانید با شرکت کردن در این دوره آموزش حسابداری مختص بازار کار بصورت کاملاً کاربردی و عملی حتی قبل از زمان فارغ التحصیلی از مهارت کسب شده خود در موسسه حسابداری رهنما اقدام به کسب درآمد نمایید.

همانطور که قبلاً گفتیم شرکت در این دوره آموزشی شما را از هم سطح های خود حداقل چند پله جلوتر می اندازد .

آموزش حسابداری در رشت و استان گیلان

سوالات متداولی قبل از حضور در دوره حسابداری ویژه بازار کار

بازار کار رشته حسابداری چگونه است؟

حتما برای شما هم سوال شده است که برای ورود به بازار کار حسابداری باید از کجا شروع کرد

با توجه به سخت گیری های سازمان امور مالیاتی  مبنی بر انجام تکالیف مالیاتی در زمان مقرر توسط مودیان بازار کار حرفه حسابداری در شهر رشت و سایر شهر های کشور بسیار پررونق خواهد بود.

از کسب و کارهای بسیار کوچک گرفته تا شرکت ها و کارخانجات بسیار بزرگ همگی نیازمند دریافت خدمات حسابداری هستند.

به این مهم توجه داشته باشید که حرفه حسابداری یکی از مهم ترین حرفه ها در کشور محسوب می شود و تمام کسب و کارها به حسابدار نیازمند هستند  تا متوجه چگونگی روند مالی کسب و کار خودشان  شوند.

با توجه به وجود مشکلات مالی در شرکت ها یا کارخانجات، فرصت های شغلی زیادی  برای این رشته وجود دارد.

لازم به ذکر است که  سخت گیری های سازمان امور مالیاتی برای انجام صحیح تکالیف مالیاتی در زمان مقرر تمامی کسب و کارها مکلف هستند تا به بخش مالی مجموعه خود نظم ببخشند و این نظم ایجاد نمی شود مگر اینکه یک حسابدار آن را به وجود آورد.

بازار کار حسابداری درست مانند یک اقیانس در هر کشور می باشد که هیچوقت اشباع نخواهد شد.

بله قطعاً

به یاد داشته باشید دوره هایی که ویژه بازار کار هستند تفاوت بسیار زیادی با مباحثی که در دانشگاه آموزش میبینید دارند.

متاسفانه سیستم آموزشی در دانشگاه ها به شکلی هستند که به هیچ عنوان نمی توان از آنها برای ورود به بازار کار استفاده کرد.

شما تنها با برخورداری از کمی دانش فنی کار با کامپیوتر و شرکت در دوره های کارآموزی حسابداری که در شهر رشت و موسسه حسابداری رهنما  برگزار می شود به سادگی توانایی به عهده گرفتن حسابداری یک مجموعه را خواهید داشت.

در سالهای اخیر تعداد زیادی از افرادی که دوره های حسابداری را در موسسه حسابداری رهنما با موفقیت سپری نمودند و در حال حاضر در شغل حسابداری اشتغال به کار دارند مدارک تحصیلی و آکادمیک غیر مرتبط با حسابداری داشتند که به یاری خدا و تلاش خود توانستند در این رشته محبوب پیشرفت چشم گیری داشته باشند و اقدام به کسب درآمد کنند.

در نتیجه برای شرکت در دوره های آموزش حسابداری نیاز به برخورداری از مدرک تحصیلی مرتبط با حسابداری نمی باشد.

بله البته.

این امکان وجود دارد.

بسیاری از افراد به دلیل مشکلات مالی نمی توانند از یک فضای آموزشی مناسب برخوردار باشند.

این در شرایطی است که از استعداد و توانایی های لازم برخوردارند و تنها مشکلات مالی مانع پیشرفت آنها در رشته حسابداری می شود.

ما اینجا در موسسه حسابداری رهنما امکانی برای علاقه مندان به حرفه حسابداری فراهم نموده ایم تا با پرداخت هزینه دوره کارآموزی حسابداری در سه مرحله بتوانند در این دوره های کاربردی شرکت کنند.

علاقه مندان به شرکت در دوره آموزش حسابداری می توانند نسبت به پرداخت شهریه به شرح ذیل اقدام نمایند.

۱_ یک سوم از شهریه قبل از شروع دوره ( هنگام ثبت نام).

۲_یک سوم در اواسط دوره.

۳_ یک سوم در اواخر دوره قبل از آخرین جلسه اقدام نمایند.

بله البته.

حسابداری می تواند یک شغل دوم یا شغل اول یاشد

بسیاری از کسب و کارهای کوچک توان پرداخت حقوق به حسابداران خود بصورت کامل را ندارند شما می توانید بصورت دورکاری یا پاره وقت با این کسب و کارها همکاری داشته باشید.

مزیت این روش از کسب درآمد از حسابداری این است که ساعت کاری دست خودتان است و می توانید با چند مجموعه همکاری داشته باشید و درآمد خوبی کسب کنید.

به یاد داشته باشید که شما در یکی از بهترین شرکت های حسابداری در رشت دوره کارآموزی خود را سپری خواهید کرد و همین موضوع سبب می شود یک سرو گردن از اشخاصی که دوره های کارآموزی خود را در آموزشگاه های حسابداری که تنها به آموزش تئوری اکتفا می کنند بالاتر باشید.

تنها کافیست حسابداری را به خوبی آموزش ببینید و بصورت پاره وقت یا دور کاری حسابداری اقدام به کسب درآمد از تخصص خود کنید.

یکی از رایج ترین سوالات کارآموزانی که قصد شرکت در دوره های آموزش حسابداری را دارند عدم آگاهی از انتخاب مناسب دوره های کارآموزی می باشد.

مثلاً نمی دانند که آیا در دوره آموزش حسابداری متوسط شرکت کنند یا پیشرفته.

در چنین مواردی نیاز به تصمیم گری اجباری و بر پایه شک و ابهام نیست.

تنها کافیست با مشاوران ما در موسسه حسابداری رهنما تماس حاصل فرمایید تا نسبت به ارائه مشاوره آموزشی به شما علاقه مندان حرفه حسابداری اقدام کنند.

علاوه بر آن می توانید هنگام تکمیل فرم ثبت نام دوره کارآموزی از گزینه نیاز به مشاوره دارم استفاده کنید تا هنگامی که به دفتر موسسه مراجعه میکنید از مشاوره مربیان آموزشی بهره مند شوید. 

بله البته!

یکی از مزایای کارآموزی حسابداری در موسسه رهنما عملی بودن آن می باشد.

۹۰ درصد از دوره آموزش حسابداری که در موسسه حسابداری رهنما برگزار می شود بصورت کار با نرم افزار حسابداری است.

توجه داشته باشید که کارآموزی در یک شرکت حسابداری با حضور در کلاس های دانشگاهی بسیار متفاوت است.

ما در موسسه حسابداری رهنما فضای کاری و حسابداری کردن در یک مجموعه را برای شما شبیه سازی میکنیم تا بتوانید به خوبی این حرفه را آموزش ببینید.

به این نکته توجه داشته باشید که یکی از اصلی ترین دلایلی که سبب شده موسسه حسابداری رهنما زیر مجموعه شرکت حسابداری رهنما محاسب کاسپین به یکی از بهترین آموزشگاه های حسابداری در استان گیلان تبدیل شود برگزار کردن کلاس های آموزش حسابداری بصورت عملی می باشد.

یکی از جمله هایی که مربیان در جلسه اول دوره کاری آموزی به شما می گویند این است:

شما قرار است حسابداری را بصورت عملی آموزش ببینید.

پس فکر خود را درگیر وایت بردی که در دانشگاه با آن سروکار داشتید نکنید.

اجازه دهید ساده بگویم!

متاسفانه در سیستم آموزشی دانشگاهی هیچ خیبری از راهکارهای عملی وجود ندارد و تنها حسابداری و البته خیلی از رشته های دانشگاهی دیگر بصورت تئوری آموزش داده می شود.

این درحالی است که شما برای جذب شدن در بازار کار دست کم نیازمند تجربه کار با نرم افزار های حسابداری هستید.

در گذشته یکی از اصلی ترین ملاک ها برای استخدام کردن نیروی کار مدرک دانشگاهی بود.

اما امروزه کارفرمایانی که سرد و گرم بازار و مسائل مربوط به آن را چشیده اند بیش از آنکه به دنبال مدارک تحصیلی باشند به دنبال تجربه کاری و کیفیت در عملکرد نیرو کار هستند.

بله البته!

ما در موسسه حسابداری رهنما حسابداری را از بیس به شما آموزش می دهیم.

متاسفانه دانشگاه ها بدلیل قدیمی بودن سیستم آموزشی نمی توانند برای دانشجویان امکانی فراهم سازند که بعد از فارق التحصیلی وارد بازار کار شوند.

پس نگران غیر مرتبط بودن رشته دانشگاهی خود نباشید.

بسیاری از عزیزانی که در دوره های کارآموزی حسابداری موسسه رهنما شرکت کرده اند رشته های تحصیلی کاملاً غیر مرتبط با حسابداری داشتند . مانند رشته های مهندسی، مدیریتی و حتی آزمایشگاهی ولی بعد از اتمام دوره توانستند حسابداری را خیلی عالی فرابگیرند و وارد بازار کار شوند.

طبیعتاً آموزش تمامی نرم افزار های حسابداری کاری بی فایده و غیر ممکن است.

همین حالا که شما مشغول مطالعه این مطالب هستید صد ها نرم افزار خسابداری در بازار وجود دارند که تمامی آنها مدعی هستند بهترین ارائه کننده خدمات نرم افزاری حسابداری هستند.

اگر شما تنها یک نرم افزار حسابداری استاندارد را فرا بگیرید می توانید با تمامی نرم افزارهایی که بصورت استاندارد ساخته شده اند به سادگی کار کنید.

مهم این است که کار را اصولی آموزش ببینید.

درست مانند دوچرخه سواری.

بدیهی است که اگر شما دوچرخه سواری را بلد باشید می تواند با هر دوچرخه ای دوچرخه سواری کنید.

با این حال ما در موسسه حسابداری رهنما تعدادی از نرم افزار های حسابداری رایج مثل سپیدار، همکاران، پارسیان و هلو را آموزش می دهیم.

بله!

صدور مدرک معتبر حسابداری برای کارآموزان اولویت ماست

بعد از اینکه دوره آموزش حسابداری کارآموز به اتمام رسید یک آزمون از او گرفته می شود و در صورتی که آزمون را با موفقیت بگذراند با مهر و سربرگ شرکت حسابداری رهنما محاسب کاسپین گواهی کارآموزی برای متقاضی صادر می شود.

برای اینکه بتوانیم کیفیت آموزش را بالا نگاه داریم سعی و تلاشمان ب این است که تعداد افراد در هر جلسه بیش از ۵ نفر نباشد.

بعد از به اتمام رساندن دوره کارآموزی در صورتی که به تشخصی کارشناسان موسسه حسابداری رهنما از دانش فنی حسابداری لازم برخوردار بودید به شرکت ها و موسساتی که نیازمند حسابدار هستند معرفی خواهید شد و علاوه بر آن از پشتیبانی فنی ما بهره مند می شوید.

پیش نیاز شرکت در دوره های آموزش حسابداری:

ما سعی کرده ایم که در دوره های آموزش حسابداری که برگزار می کنیم به شکلی باشد که برای تمامی افراد قابل درک باشد. اما یکسری موارد را نمی توان نادیده گرفت و کارآموز باید از برخی پیش نیاز ها برخوردار باشد تا بتواند با سایر افراد حاضر در دوره حسابداری پیش برود.

همانطور که می دانید امروزه نرم افزارهای حسابداری یکی از مهمترین ابزارهای هر حسابداری محسوب می شود و همین موضوع سبب شده تا توانایی کار با کامپیوتر به اصلی ترین پیش نیاز شرکت در دوره های آموزشی ما باشد.