موسسه حسابداری رهنما

شرکت حسابداری در رشت

آموزش حسابداری در رشت

ویژه بازار کار به صورت عملی و تئوری مناسب برای آن دسته از افرادی که قصد ورود به بازار کار حسابداری را دارند. اگر به دنبال کلاس های حضوری آموزش حسابداری در رشت هستید میتوانید از طریق دکمه زیر نسبت به کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام دوره های کارآموزی حسابداری در رشت اقدام کنید

ما از شما یک حسابدار حرفه ای خواهیم ساخت

دانشگاه ها به دلیل عدم ارتباط کافی با بازار کار قادر به آموزش حسابداری بصورت عملی به دانشجویان نیستند.

به همین دلیل است که آن دسته از افرادی که حتی با نمرات درخشان از دانشگاه ها فارغ التحصیل می شوند حتی توانایی به عهده گیری حسابداری یک مجموعه کوچک را ندارند.

شرکت در دوره های آموزش حسابداری در رشت آغاز یک راه برای آن دسته از افرادی می باشد که قصد ورود به بازار کار  و کسب درآمد از رشته حسابداری را دارند.

در حقیقت دوره کارآموزی حسابداری در شهر رشت ویژه بازار کار مناسب افرادی است که می خواهند حسابداری را به صورت عملی فراگیرند و به این باور رسیده اند که مباحثی که در دانشگاه آموزش دیده اند برای جذب آنها توسط مدیران و صاحبین کار به هیچ عنوان کفایت نمی کند.

آموزش حسابداری در رشت ویژه بازار کار

نتایجی که بعد از گذراندن دوره آموزش حسابداری بدست می آورید

آموزش حسابداری در رشت

با آموزش های حسابداری تخصص ویژه بازار کار

از شما یک حسابدار حرفه ای خواهیم ساخت.

چرا در موسسه ما آموزش حسابداری ببینید؟

در بسیاری از موسسات و شرکت های آموزش حسابداری، زمانی که به عنوان کار آموز خود را معرفی می نمایید.از عدم آگاهی شما سوء استفاده کرده و تمامی وظایف و کارهای عقب مانده خود نظیر بایگانی مدارک و سایر کارهای اداری که به دوره کارآموزی شما مربوط نمی شود را به شما می سپارند. آنها از آموزش موضوع اصلی که همان آموزش حسابداری می باشد خود داری می نمایند. شما زمانی متوجه این موضوع می شوید که وقت و هزینه زیادی را صرف این دوره کرده اید. هدف اصلی ما در موسسه حسابداری رهنما آموزش، یادگیری و آماده سازی شما تحت عنوان یک حسابدار حرفه ای برای ورود به بازار کار و کسب درآمد در کوتاه ترین زمان ممکن می باشد.
آموزش حسابداری در رشت _ کارآموزی حسابداری در رشت

پس از گذراندن دوره کارآموزی حسابداری در رشت یا سایر شهر های استان گیلان همکاری ما با شما به اتمام نمی رسد.

ما تعهد داریم تا رسیدن به موفقیت کنار شما باشیم و شما را برای رسیدن به یک شغل ایده آل یاری کنیم.

این امکان از طرف موسسه حسابداری رهنما برای شما فراهم خواهد شد تا حتی پس از اشتغال خود پشتیبانی دو ساله رایگان از ما دریافت کنید یعنی در صورت وجود هرگونه ابهام و سوال در خصوص مباحث حسابداری با مربی خود در موسسه حسابداری رهنما تماس گرفته و نسبت به رفع مشکلات خود اقدام نمایید.

نظرات کارآموزان دوره آموزشی موسسه حسابداری رهنما

سید علی صالحی
سید علی صالحی
@ali_salehi73
بیشتر بخوانید
سلام خواستم از زحمات مربی های موسسه حسابداری رهنما بابت آموزش های بسیار خوبی که دادند تشکر کنم. بسیار با حوصله آموزش دادند و البته پر محتوا
فائزه هاشمی کیتیک لاهیجانی
فائزه هاشمی کیتیک لاهیجانی
alone.girl79
بیشتر بخوانید
خوبی دوره های کارآموزی که در موسسه حسابداری رهنما برگزار میشه اینه که با اسناد و مدارک واقعی حسابداری رو یاد میگیریم. من خیلی استرس داشتم و چون مدت زیادی هم زمان برد تا این دوره آموزشی رو تونستم شرکت کنم با خودم فکر می کردم که کنه این دوره ارزش زمانی که رفششدهرو نداشته اشه. اا خدروشکر بهترین دوره آموزش حسابداری بود که دیدم خیلی خیلی راضی هستم.
احمدرضا ساسانیان
احمدرضا ساسانیان
@ahmad.rezasasaniyan
بیشتر بخوانید
دوره حسابداری پیشرفته را در موسسه حسابداری شما سپری کردم و بازدهی بسیار خوبی را در محل کارم توانستم ارائه کنم. آموزش حسابداری پیشرفته را برای کسانی که قصد دارند حسابداری را بصورت حرفه ای دنبال کنند توصیه می کنم.
سید محسن افکانه
سید محسن افکانه
mafkane69
بیشتر بخوانید
موسسه حسابداری رهنما یکی از محدود مراکز آموزش حسابداری است که از خدمات خود پشتیبانی میکند. با توجه به اینکه رشته دانشگاهی من عمران بود اما توانستم در دوره حسابداری ویژه بازار کار شرکت کنم و با یاری خدا و تلاش های مربیان محترم موسسه حسابداری رهنما دوره آموزش حسابداری متوسط رو با موفقیت سپری کردم. به آن دسته از دوستانی که قصد دارد وارد بازار کار شوند پیشنهاد می کنم حتماً در یکی از دوره های آموزشی بصورت عملی شرکت کنند. چون حسابداری تئوری با عملی زمین تا آسمان تفاوت دارد.
الهام کاظمی
الهام کاظمی
@kazemielham
بیشتر بخوانید
میخواستم از شما تشکر کنم به خاطر آموزش کاربردی شما و مسولیت پذیری که داشتید من از حضور در دوره آموزش حسابداری مقدماتی بسیار راضی هستم و به نظرم سطح بسیار بالایی داره نسبت به عنوان مقدماتی که داره.
فرامرز دلدار
فرامرز دلدار
@fardeldarr
بیشتر بخوانید
دوره حسابرسی شما در سطح بالایی قرار دارد بنده کاملاً از حضور در دوره حسابرسی راضی هستم.برای شما آرزوی موفقیت های روز افزون را دارم.
شبنم درخشانی
شبنم درخشانی
@shabnamder2000
بیشتر بخوانید
تفاوتی که در آموزش های موسسه حسابداری رهنما وجود داره این هستش که تقریباً 100درصد بصورت عملی هستش و خیلی با کلاس هایی که تو دانشگاه سپری کردیم فرق می کنه. من توی کلاس حسابداری مقدماتی شرکت کردم و خیلی فراتر از حد انتظارم بهم یاد گرفتم. فقط تنها مشکلش این بود که خیلی منتظر موندم تا نوبتم بشه اما از نظر با علمی خیلی عالی بود
سیمین کاظمی
سیمین کاظمی@S.KAZEMI1369
بیشتر بخوانید
کارآموزی حسابداری در این موسسه یکی از بهترین انتخاب هایی بود که میتونستم انجام بدم. ممنون از موسسه حسابداری رهنما که اینقدر با حوصله و دلسوزانه اموزش میدند
سارا امیرزاده
سارا امیرزاده
amirzadehs
بیشتر بخوانید
برای پیشرفت در حرفه حسابداری حتماً باید حسابداری را بصورت کارآموزی آموخت. بسیار خوشنودم که با این موسسه آموزش حسابداری در رشت که تخصصی فعالیت میکند آشنا شدم و توانستم در دوره آموزشی آن شرکت کنم. پیشنهاد من به دوستانی که قصد ورود به بازار کار را دارند این است که حتماً حسابداری را بصورت عملی آموزش ببینید و به هیچ وجه به کلاس ها دانشگاهی که نکته کاربردی در آن ارائه نمی شود اکتفا نکنند
فریبا دلشاد
فریبا دلشاد
@delshad_f1367
بیشتر بخوانید
آموزش حسابداری در رشت توسط افراد زیادی انجام میشه اما اکثرا فقط مرور دروس دانشگاهی هستند . من خوشحالم که با گروه حسابداری شما آشنا شدم و از شما ممنون هستم که بسیار دلسوزانه مطالبی که حتی خارج از دوره آموزش هست رو به ما یاد دادین
حامد قیامی لنگرودی
حامد قیامی لنگرودی@HAMED72.GH
بیشتر بخوانید
من دوره کارآموزی حسابداری خود را در موسسه حسابداری رهنما به خوبی و بدون هیچگونه مشکلی سپری نموده ام و از این طریق قصد دارم از مربیان این موسسه حسابداری نهایت تشکر را بعمل آورم.
سیدرضا جامعی
سیدرضا جامعی
@rezajamei2554
بیشتر بخوانید
بنده در سال 1398 دوره آموزشی حسابداری را در موسسه مالی رهنما با رضایت کامل سپری کردم. ما معتقد هستم مهم ترین و کاربردی ترین شیوه آموزش دیدن بصورت عملی هستش برای همین حضور در دوره آموزشی حسابداری رهنما را انتخاب کردم که بسیار هم راضی بودم. دوستان در این موسسه بسیار با صبر و حوصله حتی در برخی موارد خارج از وظایف خودشون نکات مهمی رو به بنده آموزش دادن که بسیار قدردان زحماتشان هستم
قبل
بعدی
دوره حسابداری مقدماتی
87 نفر تا کنون
دوره حسابداری پیشرفته
59 نفر تا کنون 62%
دوره حسابرسی
30 نفر تا کنون 33%
آموزش حسابداری در رشت ویژه بازار کار _ موسسه حسابداری رهنما
کلام آخر برای علاقه مندان به دوره آموزش حسابداری

یک دوره آموزشی حسابداری تخصصی ویژه بازار کار

دراین دوره آموزش حسابداری که ویژه بازار کار می باشد ما کلیه مواردی که شرکت های کوچک و بزرگ جهت استخدام نمودن حسابدار در نظر می گیرند را به شما آموزش خواهیم داد.  

توجه داشته باشید که حضور در دوره های آموزش حسابداری ویژه بازار کار درست مانند یک سکوی پرش به سمت اهدافتان است و شما را جهت رسیدن به کسب درآمد بالا حداقل چند پله جلو میندازد.

این دوره آموزشی حسابداری یک کارگاه عملی است که به شکل پروژه محور برگزار می گردد و هدف اصلی از برگزار کردن آن هدایت سریع کلیه کارآموزان موسسه حسابداری رهنما به بازار کار و ارائه آموزش نرم افزار های حسابداری استاندارد و رایج کشور میباشد.

دوره های آموزشی حسابداری ما به صورت قدم به قدم از مبتدی تا حرفه ای تمامی اصول حسابداری و مالیات را به شما آموزش می دهد.

توجه داشته باشید که دوره های آموزشی حسابداری موسسه رهنما به شکل  فشرده برگزار می گردند و در طول مدت دوره هر آنچه که جهت آموزش حسابداری کاربردی و ورود کردن به بازار کار نیاز می باشد آموزش داده میشود.

شاید شما دارای مدرک دانشگاهی حسابداری از یک داشنگاه معتبر هستید ولی و هنوز موفق به استخدام شدن در مجموعه معتبر نشدید .

به این نکته مهم توجه داشته باشید که که تنها تحصیلات دانشگاهی و آکادمیک پیشنیاز ورود به بازار نمی باشد.

برای تبدیل شدن به یک حسابدار حرفه ای نیاز است که شما مهارت های مورد نیاز حسابداری را به شکل  کاربردی فرا بگیرید و از نظر تئوری و عملی برای ورود به بازار کار از آمادگی لازم برخوردار باشید.

بسیاری از مراجعه کنندگان به موسسه حسابداری رهنما بر این باورند که چون دوران دانشجویی خود را بصورت کامل سپری نرکرده اند نمی توانند در دوره های کارآموزی حسابداری ویزه بازار کار شرکت نمایند.

که البته این تفکر کاملاً اشتباه است.

اگر شما دانشجوی رشته حسابداری می باشید و هنوز  فارغ التحصیل نشدید این دوره حسابداری یکی از مناسب ترین دوره های آموزشی برای شما به شمار می آید.

شما می توانید با شرکت کردن در این دوره آموزش حسابداری مختص بازار کار بصورت کاملاً کاربردی و عملی حتی قبل از زمان فارغ التحصیلی از مهارت کسب شده خود در موسسه حسابداری رهنما اقدام به کسب درآمد نمایید.

همانطور که قبلاً گفتیم شرکت در این دوره آموزشی شما را از هم سطح های خود حداقل چند پله جلوتر می اندازد .

سوالات متداولی قبل از حضور در دوره حسابداری ویژه بازار کار

بازار کار حرفه حسابداری در شهر رشت و سایر شهر های کشور بسیار پررونق خواهد بود.

به این مهم توجه داشته باشید که حرفه حسابداری یکی از مهم ترین حرفه ها در کشور محسوب می شود و تمام کسب و کارها به حسابدار نیازمند هستند  تا متوجه چگونگی روند مالی کسب و کار خودشان  شوند.

با توجه به وجود مشکلات مالی در شرکت ها یا کارخانجات، فرصت های شغلی زیادی  برای این رشته وجو دارد.

 

لازم به ذکر است که  سخت گیری های سازمان امور مالیاتی برای انجام صحیح تکالیف مالیاتی در زمان مقرر تمامی کسب و کارها مکلف هستند تا به بخش مالی مجموعه خود نظم ببخشند و این نظم ایجاد نمی شود مگر اینکه یک حسابدار آن را به وجود آورد.

بازار کار حسابداری درست مانند یک اقیانس در هر کشور می باشد که هیچوقت از اشباع نخواهد شد.

بله قطعاً

به یاد داشته باشید دوره هایی که ویژه بازار کار هستند تفاوت بسیار زیادی با مباحثی که در دانشگاه آموزش میبینید دارند.

متاسفانه سیستم آموزشی در دانشگاه ها به شکلی هستند که به هیچ عنوان نمی توان از آنها برای ورود به بازار کار استفاده کرد.

شما تنها با برخورداری از کمی دانش فنی کار با کامپیوتر و شرکت در دوره های کارآموزی حسابداری که در شهر رشت و موسسه حسابداری رهنما  برگزار می شود به سادگی توانایی به عهده گرفتن حسابداری یک مجموعه را خواهید داشت.

بله.

ما اینجا در موسسه حسابداری رهنما امکانی برای علاقه مندان به حرفه حسابداری فراهم نموده ایم تا با پرداخت هزینه دوره کارآموزی حسابداری در سه مرحله بتوانند در این دوره های کاربردی شرکت کنند.

بله البته.

بسیاری از کسب و کارهای کوچک توان پرداخت حقوق به حسابداران خود بصورت کامل را ندارند شما می توانید بصورت دورکاری یا پاره وقت با این کسب و کارها همکاری داشته باشید.

مزیت این روش از کسب درآمد از حسابداری این است که ساعت کاری دست خودتان است و می توانید با چند مجموعه همکاری داشته باشید و درآمد خوبی کسب کنید.

تنها کافیست حسابداری را به خوبی آموزش ببینید و بصورت پاره وقت یا دور کاری حسابداری اقدام به کسب درآمد از تخصص خود کنید.

 

به بالای صفحه بردن