بهترین شرکت حسابداری در رشت

ما یکی از بهترین شرکت های حسابداری در رشت هستیم و در کار خود متخصصیم

به لطف شما مشتریان به یکی از برترین شرکت های حسابداری در رشت تبدیل شده ایم

با توجه به متعدد بودن شرکت های حسابداری در رشت، انتخاب بهترین شرکت حسابداری در رشت که در کار خود متخصص و متعهد باشد از مهم ترین انتخاب های یک شرکت یا موسسه می باشد.

سعی ما بر این است که در مجموعه حسابداری رهنما که  یکی از بهترین شرکت های حسابداری در رشت می باشد، خدمات مفید و کاربردی با توجه به نیاز شما ارائه نماییم.

همیشه یکی از دغدغه های کارفرمایان این بوده که در یک بازه زمانی  مشخص به عنوان مثال یک ماه و یا یکسال مالی اطلاع داشته باشند که چقدر سود داشته و یا میزان درآمد و هزینه را بطور شفاف در اختیار داشته باشند.

ما در ابتدا با توجه به نیاز کارفرما برنامه مالی شرکت مورد نظر را برنامه ریزی کرده و نرم افزار حسابداری متناسب با نیاز آن را پیشنهاد و با موافقت کارفرما راه اندازی می نماییم.

نیاز های مالی کسب و کار شما را شناسایی می کنیم و این امکان را به شما می دهیم تا تمرکز خود را صرف کارهای میدیریتی دیگرتان نمایید.

اگر به دنبال برترین شرکت حسابداری در رشت هستید که نیازهای بخش مالی شما را برطرف سازد.

نیرو های متخصص موسسه حسابداری رهنما پشتیبان همیشگی بخش مالی شما خواهند بود.

شرکت های حسابداری در رشت_ برترین شرکت حسابداری در رشت
شرکت های حسابداری در رشت_ شرکت حسابداری در رشت

موسسه رهنما بعنوان یک از برترین شرکت های حسابداری در رشت که  تجربه زیادی در زمینه حسابداری مالیاتی و حسابرسی دارد آمادگی دارد تا تمامی خدمات حسابداری شامل مشاوره در خصوص تهیه و راه اندازی نرم افزارهای رایج حسابداری، کدینگ حسابداری بر اساس نیاز شما، آموزش تخصصی حسابداری به صورت عملی برای پرسنل شرکت در سطوح مختلف، انجام کلیه امور حسابداری به صورت تمام وقت، نیمه وقت، ارائه خدمات اصلاح حسابهای مالی، بستن حساب ها، تهیه کلیه صورتهای مالی اساسی شامل ( ترازنامه، گردش وجوه نقد و سود و زیان ) میباشد را به شما مشتریان عزیز به صورت کاملاً تخصصی و مطابق با استاندارد های روز حسابداری ارائه کند.

ما بعنوان یکی از بهترین شرکت های حسابداری رشت موفقیت مالی کسب و کار شما را تضمین می کنیم و این قول را به شما می دهیم که دیگر وقت با ارزش خود را صرف رسیدگی به مسائل پیچیده مالی و مالیاتی نکنید.

وقت شما بسیار با ارزش است، ما برای شما امکانی فراهم میکنیم تا به جای اینکه وقت خود را صرف رسیدگی به امور پیچیده سازمان امور مالیاتی یا بخش حسابداری مجموعه خود کنید تمام تمرکز خود را صرف پیشرفت و توسعه کسب و کارتان کنید.

چرا ما را بهترین شرکت حسابداری در رشت می نامند؟

مشاوره رایگان مالیاتی قبل از قرارداد

ما به شما قبل از بستن قرارداد مشاوره رایگان در خصوص مباحث مهم مالیاتی ارائه می کنیم و این موضوع سبب می شود شما با مراحل کاری پیش رو آشنا شوید تا با دید وسیع تری به موضوع نگاه کنید

حسابداران متخصص و باتجربه

اگر به دنبال یک شرکت حسابداری در رشت هستید که بتواند دانش و تخصصی کارشناسان خود را تضمین کند موسسه حسابداری رهنما این کار را برای شما انجام می دهد.

تعهد و مسئولیت پذیری

ما بعنوان یکی از بهترین شرکت های حسابداری در رشت که تجربه زیادی در زمینه حسابداری و حسابرسی داریم بارها با پیگیری های متعدد پرونده های شما ثابت کرده ایم که نسبت به بسیار متعهد

عقد قرارداد معتبر حدمات مالی

بعد از ارائه مشاوره قراردادی کاملاً منصفانه و معتبر بین موسسه حسابداری و مشتری بعنوان کارفرما منعقد می گردد که همین موضوع سبب ایجاد اعتماد برای مشتریان می گردد

قیمت بسیار مناسب خدمات مالی و مالیاتی

ما به مشتریان اطمینان می دهیم که تعرفه های ما نسبت به خدماتی که به آنها ارائه می کنیم بسیار مناسب بوده و همین موضوع سبب می شود قیمت مناسب یک ویژگی بارز برای ما باشد.

مشاوره برای راه اندازی نصب نرم افزار حسابداری

ما اول وضعیت مجموعه شما را بررسی می کنیم سپس دقیقاً مطابق با نیاز کسب و کار شما و بودجه ای که برای خرید نرم افزار در نظر گرفید بهترین نرم افزار حسابداری را برای شما نصب و راه اندازی می نماییم.

برای دریافت بهترین خدمات حسابداری در شهر رشت با ما تماس بگیرید.

شرکت حسابداری در رشت

آمار های کلی در خصوص خدمات حسابداری در رشت و سایر نقاط استان

انجام تعهدات ذکر شده خدمات حسابداری در قرارداد
هرآنچه در قرارداد ذکر شود بدون کم و کاست انجام خواهیم داد 100%
پشتیبانی از خدمات حسابداری
پشتیبانی به دو صورت آنلاین و حضوری انجام می پذیرد 88%
ارائه مشاوره مالی و مالیاتی
تعیین استراتژی مالی متناسب با کسب و کار شما 72%
انتقاد پذیری
پذیرای انتقادات شما خواهیم بود 68%
0
مراجعه کنندگان
0
مشتریان ثابت
0
قرارداهای منعقد شده

برخی از سوالات متداول قبل از همکاری با موسسه حسابداری رهنما :

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که بصورت کلی خدمات حسابداری نیاز اصلی کلیه بنگاه های اقتصادی است.

زیرا تنها از این طریق شما میتوانید با کمک مشاور مالی و مالیاتی و به ایده آل ترین روش ممکن و پرداخت کردن کمترین میزان هزینه از جرائم مالیاتی جلوگیری نمایید.

تمامی شرکت ها  شامل شرکت های  پیمانکاری، شرکت های  تولیدی، شرکت های بازرگانی و خدماتی و  تمامی مراکز آموزشی

و اشخاص حقیقی شامل

1_ اشخاص حقیقی مرحله 1

2_ اشخاص حقیقی مرحله 2

3_ اشخاص حقیقی مرحله 3

با توجه به مشکلات اقتصادی پیش آمده اخیر در کشور بسیاری از کسب و کارها تمایل دارند تا در پرداخت هزینه های پرسنل خود صرفه جویی کنند.

مدیران این کسب و کارها ترجیح می دهند که به وسلیه ارسال مستندات حسابداری خود به موسسه حسابداری رهنما گزارشات مالی خود را به شکل ماهانه و یا هفتگی دریافت نمایند.

مزایای دور کاری یا برون سپاری حسابداری به شرح ذیل می باشد:

1_کاهش چشمگیر هزینه ها در ارتباط با تهیه کردن سیستم کامپیوتری برای حسابداری.

2_صرفه جویی در  هزینه هایی مانند تهیه کردن نرم افزار مالی و پشتیبانی ماهانه.

3_ کاهش قابل توجه هزینه های مربوط قرارداد خدمات حسابداری نسبت به اعزام حضوری حسابداران یا مدیران مالی

4_ عدم پرداخت هزینه هایی مانند هزینه های کاغذ، کارتریج پرینتر، و سایر لوازم اداری.

5_ عدم نیاز به داشتن دفتر کاز برای پرسنل بخش مالی.

موسسه حسابداری رهنما دارای ویژگی هایی است که سبب می شود به یکی از بهترین شرکت های حسابداری درشت تبدیل شود.

این ویژگی ها به شرح ذیل می باشند:

1_برخورداری از یک تیم حسابداری متخصص و مجرب:

همانطور که می دانید حسابداری یک علم بسیار گسترده است.

بدیهی است که هر کسی نتواند از تمامی تکنیک ها و فرمول های آن به درستی بر بیاید.

به همین دلیل منطف حکم می کند با یک موسسه یا شرکت حسابداری با تجربه در انجام امور مالی و مالیاتی خود کمک بگیریم تا در زمان مورد نیاز بتوانند نسبت به رفع مشکلات حسابداری و مالیاتی مجموعه ما اقدام کنند.

2_ تسلط به قوانین جمهوری اسلامی ایران

حتماً بر این این موضوع واقف هستید که کشور عزیزمان ایران در هر حوضه از کسب و کار بعضی قوانین و مقرراتی دارد که پیروی نکردن از آنها می تواند آینده کسب و کار ما را با خطر روبرو کند.

پیروی نکردن از این قوانین در خوشبینانه ترین حالات ممکن مشمول جریمه هایی می شود که در رشد کسب و کارمان تاثیر بسیار منفی می گذارد.

تجربه ما بعنوان مشاوران مالی بسیاری از شرکت ها بیانگر این مهم است که عدم پیروی از قوانین کشور در اکثر مواقع منجر به ورشکستگی آن کسب و کار شده است.

متاسفانه در بسیاری از مواقع عدم پیروی از قوانین کشور بخصوص قوانین مالیاتی ناشی از عدم آگاهی از قوانین مربوطه است.

در نتیجه اشراف به قوانین کشور از اهمیت بسیار بالایی برای همکاری با یک شرکت حسابداری برخوردار است.

3_ ارائه خدمات مالی و مالیاتی متنوع:

بسیاری از کسب و کارها به دلیل اینکه موسسه یا شرکت حسابداری طرف قراردادشان قادر به ارائه برخی از خدمات مورد انتظارشان نیستند مجبور به پرداخت هزینه های اضافی به مجموعه ای دیگر می شوند.

در نتیجه برخورداری از امکان تنوع در خدمات مالی و مالیاتی می تواند بسیار با اهمیت باشد.

اگر به دنیال یک شرکت حسابداری در رشت یا هر شهر دیگری هستید باید به این نکته مهم توجه داشته باشید که ارائه کننده خدمات حسابداری طرف قرارداد شما دامنه کاری گسترده ای داشته باشد و بتواند تمامی نیازهای مالی و مالیاتی کسب و کار شما را پوشش دهد.

4_ پشتیبانی از خدمات حسابداری

یکی از مهم ترین دلایلی که تعیین کننده بهترین موسسه یا شرکت حسابداری است پشتیبانی از خدمات مالی و مالیاتی است که ارائه می کند.

به یاد داشته باشید تنها داشتن یک قرارداد همکاری بین شما و موسسه یا شرکت حسابداری نمی تواند مشکلات مالی و مالیاتی شما را حل کند.

بهترین شرکت حسابداری شرکتی است که دقیقاً مواردی که در قرارداد متعهد شده را انجام دهد.

حسابداران موسسه حسابداری رهنما همیشه در دسترس کارفرمایان قرار دارند.

 در صورتی که مشکل و ابهامی برای هر یک از مجموعه های طرف قراردادش به وجود بیاید با اعزام حسابدار یا مدیر مالی سریعاً نسبت به رفع مسئله به وجود آمده اقدام می کند.

5_ ارائه مشاوره تخصصی رایگان

دریافت مشاوره مالی و مالیاتی را میتوان یک نیاز ویژه و اساسی برای رشد در کسب و کار بدانیم

موسسه حسابداری رهنما زیر مجموعه شرکت حسابداری رهنما محاسب کاسپین متشکل از یک تیم کاملاً متخصص، مسولیت پذیر  و فارغ التحصیل از دانشگاه های برجسته ایران و با سالها تجربه ارزنده و موثردر زمینه های مربوط به امور مالیاتی و مالی و دریافت و تکمیل کلیه گزارشات، طراحی و ایجاد سیستمهای مدیریت مالی و تامین نیروی کار متخصص و حرفه ای در حسابداری در سطوح مختلف  آمادگی خود را برای همکاری و مساعدت در ارتباط با خدمات مشاوره مالی و مالیاتی ذیل کارفرمایان محترم اعلام می دارد.

اگر بخواهیم به این سوال یک پاسخ کوتاه دهیم میگوییم: اهمیت بالای امور مالیاتی این نوع حسابداری را به یک تخصص تبدیل کرده.

 

اما زمانی که بصورت کامل به این سوال پاسخ دهیم اینطور میگوییم: امور مربوط به سازمان امور مالیاتی یکی  از مهمترین بخش های امور مالی در هر کسب و کاری محسوب می گردد.

علت این حساسیت این موضوع مهم است که رسیدگی صحیح و تخصصی به موضوع امور مالیاتی هر کسب و کار می تواند از متضرر شدن یک شرکت یا کسب و کار جلوگیری نماید.

به یاد داشته باشید که سهل انگاری در این موضوع  مهم به هیچ عنوان از سوی اداره مالیات قابل توجیح نبوده و قطعاً می تواند عواقب و خسارات زیان باری بر مجموعه شما  وارد کند.

به همین سبب در خیلی از شرکت ها اعم از شرکت هایی با وسعت زیاد گسترده و حتی شرکت های متوسط نیز از افراد و حتی گروه  های متخصص در زمینه های مختلف مالیات بهره گرفته می شود.

 

نکته جالب اینجاست که حسابداری مالیاتی به قدری موضوع با اهمیت و تخصصی استراتژیک محسوب می شود که در دانشگاه ها و تحصیلات آکادمیک نیز دو گرایش حسابداری مالیاتی و مالی تدریس می شود.

روند تحصیلی در گرایش مالیاتی چیزی حدود 3 سال به زمان نیاز دارد و در آخر فردی که  فارغ التحصیل شده توانایی کار به عنوان کمک ممیز مالیاتی را خواهد داشت.

حسابداران مالیاتی که تحت عنوان مشاوران مالیاتی هم شناخته می شوند بصورت معمول یک حسابدار با تجربه و فعال هستند  واگر برای کسب و کار خود اهمیت قائل هستید حتی اگر ما افتخار همکاری با شما را نداشته باشیم توصیه می کنیم که به هیچ عنوان از حسابدارانی که تازه کار هستند در این زمینه مهم استفاده نکنید.

به عقیده ما برای صرفه جویی در هزینه های خود بهتر است که برای امور مالی اندک خود از حسابداران تازه کار و کم سابقه استفاده کنید و برای رسیدگی به امور مالیاتی خود که بسیار با اهمیت هم هستند  از خدمات تخصصی مشاوران مالیاتی بهره بگیرید که  بسیار منطقی و درست است.

 

به عنوان کارفرما به یاد داشته باشید که یک حسابدار مالیاتی در رشت یا هر شهر دیگری که در کار خود متخصص باشد باید علاوه بر فرآیندها و امور مالی حسابداری، به کلیه مسائل حقوقی تسلط نسبی و به قوانین مالیاتی (به خصوص قانون مالیات های مستقیم) بصورت کامل اشراف داشته باشد.

خدمات موسسه حسابداری رهنما

یکی از بهترین شرکت های حسابداری در رشت

فعالیت های موسسه حسابداری ما

انجام کلیه خدمات حسابداری، ارزش افزوده،تسلیم اظهارنامه مالیاتی،معاملات فصلی 169،ارسال لیست بیمه،مالیات حقوق و… در استان گیلان و سایر استانهای هم جوار به صورت برون سپاری کاری در خارج از مجموعه بدون حضور فیزیکی

شرکت حسابداری در رشت

تنظیم و ارسال لیست بیمه

لیست بیمه هر کارگاه تا یکماه بعدی مهلت ارسال دارد.بطور مثال لیست بیمه فروردین تا آخر اردیبهشت مهلت ارسال و پرداخت دارد.ارسال به موقع و بدون جریمه دیر کرد خود را به ما بسپارید

شرکت های حسابداری در رشت_ شرکت حسابداری در رشت

ارسال ارزش افزوده و معاملات فصلی

در پایان سه ماهه هر فصل نیروهای متعهد موسسه حسابداری رهنما فروش و خریدهایی که در طی این سه ماه داشتید را تحویل و به تنظیم اظهارنامه و ارسال به موقع و دقیق آن می پردازند تا مشمول جریمه نشوید.

شرکت های حسابداری در رشت_بهترین شرکت حسابداری در رشت

صورت مالی و گزارش حسابرسی

بسیاری از شرکتها برای دریافت وام از بانک به اراِِیه صورت مالی و گزارش حسابرسی نیاز دارند.صورتهای مالی و گزارش حسابرسی با کمترین زمان و قیمتی مناسب قابل ارائه می باشد.

خدمات مالیاتی مشاوره مالیاتی توسط موسسه حسابداری رهنما یکی از بهترین های حسابداری رشت

پلمپ و تحریر دفاتر قانونی

مودیان باید به مهلت پلمپ دفاتر قانونی و نحوه درست ثبت نام آن توجه داشته باشند. تحریر دفاتر کل و روزنامه اصول و قوائد خودش را دارد.شما می توانید تمامی مراحل ثبت نام و تحریر دفاتر خود را به ما بسپارید.

شرکت حسابداری در رشت

اگر به دنبال همکاری با بهترین شرکت حسابداری در رشت هستید:

اگر به دنبال بهترین شرکت حسابداری در رشت هستید تا با خیالی آسوده مسئولیت حسابداری و حسابرسی کسب و کار خود را به آن واگذار کنید می توانید روی خدمات موسسه حسابداری رهنما حساب کنید.

موسسه حسابداری رهنما زیر مجموعه شرکت حسابداری رهنما محاسب کاسپین به پشتوانه سالها تجربه کارشناسان و مدیران مالی خود اقدام به راه اندازی یک موسسه مالی تخصصی نمود تا بتواند با ارائه خدمات حسابداری و حسابرسی مناسب درزمینه کاهش مالیات به روش های کاملاً قانونی، حل تمامی مشکلات مالیاتی مراکز تجاری و تولیدی  و ارائه خدمات مشاوره مالیاتی و مالی نوین به بنگاه های اقتصادی گامی مثبت جهت بهبود وضعیت اقتصادی مشتریان خود بردارد.

 برخی از خدمات  بهترین ارائه کننده خدمات حسابداری در رشت یعنی موسسه حسابداری رهنما زیر مجموعه شرکت حسابداری رهنما محاسب کاسپین به شرح ذیل می باشد:

ارائه کلیه خدمات حسابداری, ارائه صفر تا صد خدمات مالیاتی,  ارائه خدمات مشاوره ای مالیاتی, مشاوره مالی, تهیه و تنظیم اظهارنامه های مالیاتی و البته دفاتر قانونی,  اعزام کردن نیروی حسابدار خبره و با تجربه , مشاوره – فروش و راه اندازی نرم افزارهای حسابداری تخصصی و انواع نرم افزار انبار و نرم افزار حقوق و دستمزد, ثبت انواع مستندات حسابداری و صدور گزارشات آنها, طراحی و ایجاد کدینگ حسابداری استاندارد در تمامی سطوح, تهیه کردن صورتهای مالی , اجرایی کردن کلیه عملیات اصلاح و بستن حساب ها , به انجام رساندن و بررسی نمودن مسائل حل اختلاف مالی فی مابین شرکاء در سنوات جاری و گذشته , ارائه خدمات مشاوره حسابداری, امکان ارائه کردن مشاوره تخصصی مدیریت مالی و سرمایه گذاری, حسابداری پیمانکاری , کنترل خط تولید و بهای تمام شده و انجام کلیه عملیات انبارگردانی , خدمات آموزش حسابداری ویژه بازار کار و غیره ….