ما یکی از محدود شرکت های حسابداری در رشت هستیم که در کار خود متخصصیم

به لطف شما مشتریان به یکی از بهترین شرکت های حسابداری در رشت تبدیل شده ایم

با توجه به متعدد بودن شرکت های حسابداری در رشت، انتخاب یک تیم حسابداری متخصص و متعهد از مهم ترین انتخاب های یک شرکت یا موسسه می باشد.

ما سعی داریم در مجموعه حسابداری رهنما که  یکی از شرکت های حسابداری در رشت می باشد، خدمات مفید و کاربردی با توجه به نیاز شما ارائه نماییم.

همیشه یکی از دغدغه های کارفرمایان این بوده که در یک بازه زمانی  مشخص به عنوان مثال یک ماه و یا یکسال مالی اطلاع داشته باشند که چقدر سود داشته و یا میزان درآمد و هزینه را بطور شفاف در اختیارداشته باشند .

ما در ابتدا با توجه به نیاز کارفرما برنامه مالی شرکت مورد نظر را برنامه ریزی کرده و نرم افزار حسابداری متناسب با نیاز آن را پیشنهاد و با موافقت کارفرما راه اندازی می نماییم.

ما نیاز های مالی کسب و کار شما را شناسایی می کنیم و این امکان را به شما می دهیم تا تمرکز خود را صرف کارهای میدیریتی دیگرتان نمایید.

اگر به دنبال یک شرکت حسابداری در رشت هستید که نیازهای بخش مالی شما را برطرف سازد. نیرو های متخصص موسسه حسابداری رهنما پشتیبان همیشگی مالی شما خواهند بود.

شرکت های حسابداری در رشت_ شرکت حسابداری در رشت
شرکت های حسابداری در رشت_ شرکت حسابداری در رشت

موسسه رهنما بعنوان یک از شرکت های حسابداری در رشت که  تجربه زیادی در زمینه حسابداری و حسابرسی دارد آمادگی دارد تا تمامی خدمات حسابداری شامل مشاوره در خصوص تهیه و راه اندازی نرم افزارهای رایج حسابداری، کدینگ حسابداری بر اساس نیاز شما، آموزش تخصصی حسابداری به صورت عملی برای پرسنل شرکت در سطوح مختلف، انجام کلیه امور حسابداری به صورت تمام وقت ، نیمه وقت، ارائه خدمات اصلاح حسابهای مالی، بستن حساب ها، تهیه کلیه صورتهای مالی اساسی شامل ( ترازنامه، گردش وجوه نقد و سود و زیان ) میباشد را به شما مشتریان عزیز به صورت کاملاً تخصصی و مطابق با استاندارد های روز حسابداری ارائه کند.

ما بعنوان یکی از بهترین شرکت های حسابداری در رشت موفقیت مالی کسب و کار شما را تضمین می کنیم و این قول را به شما می دهیم که دیگر وقت با ارزش خود را صرف رسیدگی به مسائل پیچیده مالی و مالیاتی نکنید

چرا ما را بهترین شرکت حسابداری در رشت می نامند؟

مشاوره رایگان مالیاتی قبل از قرارداد

ما به شما قبل از بستن قرارداد مشاوره رایگان در خصوص مباحث مالیاتی ارائه می کنیم و این موضوع سبب می شود شما با مراحل کاری پیش رو آشنا شوید.

کارشناسان متخصص و باتجربه

اگر به دنبال یک شرکت حسابداری در رشت هستید که بتواند دانش و تخصصی کارشناسان خود را تضمین کند موسسه حسابداری رهنما این کار را برای شما انجام می دهد.

تعهد و مسئولیت پذیری

ما بعنوان یک شرکت حسابداری در رشت که تجربه زیادی در زمینه حسابداری و حسابرسی داریم بارها با پیگیری های متعدد پرونده های شما ثابت کرده ایم که نسبت به بسیار متعهد

عقد قرارداد معتبر

بعد از ارائه مشاوره قراردادی کاملاً منصفانه بین موسسه حسابداری و مشتری بعنوان کارفرما منعقد می گردد که همین موضوع سبب ایجاد اعتماد برای مشتری می گردد

قیمت بسیار مناسب

ما به مشتریان اطمینان می دهیم که تعرفه های ما نسبت به خدماتی که به آنها ارائه می کنیم بسیار مناسب بوده و همین موضوع سبب می شود قیمت مناسب یک ویژگی بارز برای ما باشد.

مشاوره برای راه اندازی نصب نرم افزار

ما اول وضعیت مجموعه شما را بررسی می کنیم سپس دقیقاً مطابق با نیاز کسب و کار شما یک نرم افزار حسابداری برای شما نصب و راه اندازی می نماییم.

آمار های کلی در خصوص خدمات حسابداری در رشت و سایر نقاط استان
انجام تعهدات ذکر شده در قرارداد
هرآنچه در قرارداد ذکر شود بدون کم و کاست انجام خواهیم داد 100%
پشتیبانی از خدمات
پشتیبانی به دو صورت آنلاین و حضوری انجام می پذیرد 88%
ارائه مشاوره
تعیین استراتژی مالی متناسب با کسب و کار شما 72%
انتقاد پذیری
پذیرای انتقادات شما خواهیم بود 68%
0
مراجعه کنندگان
0
مشتریان ثابت
0
قرارداهای منعقد شده

خدمات موسسه حسابداری رهنما

شرکت های حسابداری در رشت

فعالیت های موسسه حسابداری ما

انجام کلیه خدمات حسابداری، ارزش افزوده،تسلیم اظهارنامه مالیاتی،معاملات فصلی 169،ارسال لیست بیمه،مالیات حقوق و… در استان گیلان و سایر استانهای هم جوار به صورت برون سپاری کاری در خارج از مجموعه بدون حضور فیزیکی

شرکت حسابداری در رشت

تنظیم و ارسال لیست بیمه

لیست بیمه هر کارگاه تا یکماه بعدی مهلت ارسال دارد.بطور مثال لیست بیمه فروردین تا آخر اردیبهشت مهلت ارسال و پرداخت دارد.ارسال به موقع و بدون جریمه دیر کرد خود را به ما بسپارید

شرکت های حسابداری در رشت_ شرکت حسابداری در رشت

ارسال ارزش افزوده و معاملات فصلی

در پایان سه ماهه هر فصل نیروهای متعهد موسسه حسابداری رهنما فروش و خریدهایی که در طی این سه ماه داشتید را تحویل و به تنظیم اظهارنامه و ارسال به موقع و دقیق آن می پردازند تا مشمول جریمه نشوید.

شرکت های حسابداری در رشت_ شرکت حسابداری در رشت

صورت مالی و گزارش حسابرسی

بسیاری از شرکتها برای دریافت وام از بانک به اراِِیه صورت مالی و گزارش حسابرسی نیاز دارند.صورتهای مالی و گزارش حسابرسی با کمترین زمان و قیمتی مناسب قابل ارائه می باشد.

خدمات مالیاتی مشاوره مالیاتی

پلمپ و تحریر دفاتر قانونی

مودیان باید به مهلت پلمپ دفاتر قانونی و نحوه درست ثبت نام آن توجه داشته باشند. تحریر دفاتر کل و روزنامه اصول و قوائد خودش را دارد.شما می توانید تمامی مراحل ثبت نام و تحریر دفاتر خود را به ما بسپارید.

شرکت حسابداری در رشت

اگر به دنبال یک شرکت حسابداری در رشت هستید:

اگر به دنبال یک شرکت حسابداری در رشت هستید تا با خیالی آسوده مسئولیت حسابداری و حسابرسی کسب و کار خود را به آن واگذار کنید می توانید روی خدمات موسسه حسابداری رهنما حساب کنید.