خدمات حسابداری در شهر رشت
ما یکی از بهترین شرکت های حسابداری در رشت می باشیم زیرا با بهره گیری از کارشناسان و حسابداران متخصص و با تحربه، امکان ارائه خدمات مربوط به کلیه امور حسابداری مرتبط با کلیه شرکت ها ( سهامی خاص، سهامی عام، با مسئولیت محدود، تعاونی و …. )، موسسات ، کارخانجات و … را داریم و بدین منظور امکان اعزام حسابدار، مدیر و مشاور مالی، به صورت پاره وقت و تمام وقت به مراکز نامبرده را دارا می باشیم.
اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

شرکت حسابداری در رشت

اگر به دنبال بهترین شرکت حسابداری در رشت هستید روی کمک موسسه حسابداری رهنما حساب کنید

به لطف شما مشتریان به یکی از بهترین شرکت های حسابداری در رشت تبدیل شده ایم

با توجه به متعدد بودن شرکت های حسابداری در رشت، انتخاب بهترین شرکت حسابداری در رشت که در کار خود متخصص و متعهد باشد از مهم ترین انتخاب های یک شرکت یا موسسه می باشد.

سعی ما بر این است که در مجموعه حسابداری رهنما که  یکی از بهترین شرکت های حسابداری در رشت می باشد، خدمات مفید و کاربردی با توجه به نیاز شما ارائه نماییم.

همیشه یکی از دغدغه های کارفرمایان این بوده که در یک بازه زمانی  مشخص به عنوان مثال یک ماه و یا یکسال مالی اطلاع داشته باشند که چقدر سود داشته و یا میزان درآمد و هزینه را بطور شفاف در اختیار داشته باشند.

ما در ابتدا با توجه به نیاز کارفرما برنامه مالی شرکت مورد نظر را برنامه ریزی کرده و نرم افزار حسابداری متناسب با نیاز آن را پیشنهاد و با موافقت کارفرما راه اندازی می نماییم.

نیاز های مالی کسب و کار شما را شناسایی می کنیم و این امکان را به شما می دهیم تا تمرکز خود را صرف کارهای میدیریتی دیگرتان نمایید.

اگر به دنبال برترین شرکت حسابداری در رشت هستید که نیازهای بخش مالی شما را برطرف سازد.

نیرو های متخصص موسسه حسابداری رهنما پشتیبان همیشگی بخش مالی شما خواهند بود.

شرکت حسابداری در شهر رشت _ موسسه حسابداری رهنما

ما را بعنوان بهترین شرکت حسابداری رشت می شناسند

نام موسسه حسابداری رهنما قطعاً در لیست بهترین شرکت حسابداری در رشت و سایر نقاط گیلان می درخشد که در زمینه خدمات حسابداری، مالی، مشاوره مالی و بورس فعالیت می کند. این موسسه با داشتن تیمی از حسابداران تخصصی و با تجربه، به مشتریان خود خدمات حرفه ای و با کیفیتی ارائه می دهد. خدمات مالی و حسابداری رهنما شامل مواردی مانند تهیه صورت های مالی، انجام حسابرسی، مشاوره مالی و مالیاتی، آموزش حرفه ای حسابداری و مدیریت مالی، تحلیل مالی و توسعه کسب و کار، بهره برداری از ابزار و تکنیک های مالی پیشرفته و بسیاری دیگر می باشند. با توجه به حضور قابل توجه رهنما در بازار مالی و حسابداری، این موسسه به عنوان یک شریک قابل اعتماد برای بسیاری از شرکت ها، سازمان ها، صنایع و شخصیت های حقوقی شناخته شده است. به دلیل تمرکز روی کیفیت و ارائه خدمات حرفه ای، مشتریان موسسه حسابداری و مالی رهنما همیشه از خدمات ارزشمندی که این موسسه به آن ها ارائه می دهد رضایت کامل داشته اند. در کل، با برخورداری از تیمی کارآمد و با تجربه، نرم افزارهای پیشرفته و رویکردهای مدیریتی فعال، رهنما به یکی از بهترین و برترین موسسات حسابداری و مالی در ایران تبدیل شده است.

خدماتی که میتوانید همین حالا از

بهترین شرکت حسابداری رشت 

دریافت کنید

حسابداری و مالی

انجام کلیه امور شامل تهیه ترازنامه، کنترل حسابها، تهیه و تحریر دفاتر، صورتهای مالی، اعزام حسابدار، بستن حسابها و غیره...

خدمات پرسنلی و اداری

انجام کلیه امور مربوط به نیرو کار شامل امور قراردادها، محاسبه حقوق، تهیه فیش حقوقی، انجام امور بازنشستگی، محاسبه مرخصی، لرسلب لیست بیمه، انجام امور مالیات حقوق، شرکت در هیات های حل اختلاف اداره کار و سازمان تامین اجتماعی

بهترین موسسه و شرکت حسابداری در رشت_موسسه حسابداری رهنما

خدمات مالیاتی

انجام کلیه تکالیف مالیاتی اشخاص حقیقی و حقوقی شامل ثبت اظهارنامه عملکرد و ارزش افزوده، تنظیم و ثبت گزارش فصلی، دفاع از پرونده های مالیاتی

امور حسابرسی

انجام کلیه امور حسابرسی بصورت تخصصی شامل حسابرسی مستقل و اعتباردهی، حسابرسی داخلی و مدیریت ریسک تنها گوشه ای از خدمات حسابرسی ما می باشد.

شرکت های حسابداری در رشت_ شرکت حسابداری در رشت

آماده ارائه کلیه خدمات مالی و مالیاتی در رشت و سایر شهر های ایران به شما عزیزان هستیم

موسسه رهنما بعنوان یک از برترین شرکت های حسابداری در رشت که  تجربه زیادی در زمینه حسابداری مالیاتی و حسابرسی دارد.

آمادگی دارد تا تمامی خدمات حسابداری  و امور مالیاتی شامل :

مشاوره در خصوص تهیه و راه اندازی نرم افزارهای رایج حسابداری.

کدینگ حسابداری بر اساس نیاز شما.

آموزش تخصصی حسابداری به صورت عملی برای پرسنل شرکت در سطوح مختلف،

انجام کلیه امور حسابداری در شهر رشت و سایر شهر های استان گیلان به صورت تمام وقت، نیمه وقت.

ارائه خدمات اصلاح حسابهای مالی، بستن حساب ها.

تهیه کلیه صورتهای مالی اساسی شامل ( ترازنامه، گردش وجوه نقد و سود و زیان )

شما مشتریان عزیز میتوانید به صورت کاملاً تخصصی و مطابق با استاندارد روز دنیا خدمات حسابداری دریافت کنید.

ما بعنوان یکی از بهترین شرکت های حسابداری رشت موفقیت مالی کسب و کار شما را تضمین می کنیم و این قول را به شما می دهیم که دیگر وقت با ارزش خود را صرف رسیدگی به مسائل پیچیده مالی و مالیاتی نکنید.

وقت شما بسیار با ارزش است و باید صرف توسعه و پیشرفت کسب و کارتان شود.

ما برای شما امکانی فراهم میکنیم تا به جای اینکه وقت خود را صرف رسیدگی به امور پیچیده سازمان امور مالیاتی یا بخش حسابداری مجموعه خود کنید تمام تمرکز خود را صرف پیشرفت و توسعه کسب و کارتان کنید.

چرا ما را بهترین شرکت حسابداری در رشت می نامند؟

مشاوره رایگان مالیاتی قبل از قرارداد

جهت تصمیم گیری درست و منطقی ما به شما قبل از بستن قرارداد مشاوره رایگان در خصوص مباحث مهم مالیاتی ارائه می کنیم.
این موضوع سبب می شود شما با مراحل کاری پیش رو آشنا شوید تا با دید وسیع تری به موضوع نگاه کنید

حسابداران متخصص و باتجربه

بخش حسابداری در هر کسب و کاری از میزان اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. برای انتخاب یک حسابدار متخصص باید جوانب بسیاری را در نظر گرفت. اگر به دنبال یک شرکت حسابداری در رشت هستید که بتواند دانش و تخصصی کارشناسان خود را تضمین کند موسسه حسابداری رهنما این کار را برای شما انجام می دهد.

تعهد و مسئولیت پذیری

ما بعنوان یکی از بهترین شرکت های حسابداری در رشت که تجربه زیادی در زمینه حسابداری و حسابرسی داریم.
بارها با پیگیری های متعدد پرونده های تعهد خود را نسبت به شما اثابت کرده ایم. ما این امکان را برای شما فراهم می کنیم که بدون هرگونه نگرانی کلیه امور مالی و مالیاتی مجموعه خود را برون سپاری نمایید.

عقد قرارداد معتبر خدمات مالی

اعتماد مشتریان برای ما بزرگترین سرمایه محسوب می شود. بعد از ارائه مشاوره قراردادی کاملاً منصفانه و معتبر بین موسسه حسابداری و مشتری بعنوان کارفرما منعقد می گردد.
همین موضوع سبب ایجاد اعتماد برای مشتریان می گردد

قیمت بسیار مناسب خدمات مالی و مالیاتی

قیمت مناسبی که به مشتریان ارائه میکنیم به هیج عنوان قابل رقابت نیست . ما به مشتریان اطمینان می دهیم که تعرفه های ما نسبت به خدماتی که به آنها ارائه می کنیم بسیار مناسب است.
همین موضوع سبب می شود قیمت مناسب یک ویژگی بارز برای ما باشد.

مشاوره راه اندازی نصب نرم افزار حسابداری

یکی از ویژگی های ما این است که قبل از انجام هر اقدامی ابتدا وضعیت مجموعه شما را مورد بررسی قرار می دهیم سپس دقیقاً مطابق با نیاز کسب و کار شما و بودجه ای که برای خرید نرم افزار در نظر گرفتید بهترین نرم افزار حسابداری را برای کسب و کار شما عزیزان نصب و راه اندازی می نماییم.

برای دریافت بهترین خدمات حسابداری در شهر رشت با ما تماس بگیرید.

آمار های کلی در خصوص خدمات حسابداری در رشت و سایر نقاط استان

انجام تعهدات ذکر شده خدمات حسابداری در قرارداد
هرآنچه در قرارداد ذکر شود بدون کم و کاست انجام خواهیم داد ۱۰۰%
پشتیبانی از خدمات حسابداری
پشتیبانی به دو صورت آنلاین و حضوری انجام می پذیرد ۹۳%
ارائه مشاوره مالی و مالیاتی
تعیین استراتژی مالی متناسب با کسب و کار شما ۷۴%
انتقاد پذیری
پذیرای انتقادات شما خواهیم بود ۶۰%
مراجعه کنندگان
۰
مشتریان ثابت
۰
قرارداهای منعقد شده
۰

برخی از سوالات متداول قبل از همکاری با موسسه حسابداری رهنما :

بله البته!

همانطور که می دانید یکی از مهمترین تکالیف اشخاص حقیقی و حقوقی تکالیف مربوط به سامانه مودیان می باشد.

برای انجام این تکالیف بصورت معمول نیاز به عقد قرارداد همکاری با شرکت های معتمد مالیاتی است تا این شرکت ها صورتحساب های فروش شما را داخل سامانه مودیان ارسال کنند.

اما موسسه حسابداری رهنما کار را بصورت متفاوت برای شما انجام می دهد.

دیگر نیاز به عقد قراردادهای پرهزینه با شرکت های معتمد مالیاتی ندارید.

ما بدون پرداخت هزینه این کار را برای شما انجام می دهیم.

موسسه حسابداری رهنما این امکان را برای شما فراهم می سازد تا بدون نیاز با عقد قرارداد با شرکت های معتمد مالیاتی نسبت به ارسال صورتحساب در سامانه مودیان اقدام کنید.

بله البته.

یکی دیگر از خدمات حسابداری در رشت و شهر های دیگر استان گیلان که توسط موسسه حسابداری رهنما انجام می پذیرد 

اعزام حسابدار به محل کسب و کار مشتریان می باشد.

بسیاری از کسب و کارها هستند که به دلیل حجم فعالیت کمی که دارند نیاز ندارند یک حسابدار را بصورت دائم استخدام کنند.

از طرفی هم نمی توانند بدون حسابدار امور شرکت را مدیریت کنند.

اینجاست که خدمات اعزام حسابدار موسسه حسابداری رهنما می تواند بسیار کاربردی باشد.

این کسب و کارها با پرداخت هزینه ای بسیار مناسب می توانند از حضور کارشناسان و حسابداران متخصص بصورت پاره وقت یا حتی هفته یا ماهی ۱ روز بهره مند شوند.

با استفاده از این خدمات نیاز به پرداخت هزینه هایی مثل، بیمه، پاداش، اضافه کاری، مزایا و مواردی از این قبیل نیست

بله البته!

بسیاری از کسب و کارها به این دلیل که حجم قابل توجه ای فعالیت ندارند نیاز به برون سپاری امور حسابداری ندارند.

منتها به دلیل اینکه درهرصورت مکلف له انجام تکالیف مالیاتی به شکل صحیح در زمان مقرر هستند تنها امور مالیاتی خود را به ما می سپارند.

پس نتیجه میگیریم برای اینکه بخواهید با موسسه حسابداری رهنما همکاری کنید نیاز نیست حتما صفر تا صد امور حسابداری مجموعه خود را به آنها بسپارید و هزینه هایتان را افزایش دهید.

بلکه این امکان برای شما فراهم است تنها بخشی از امور مالی و مالیاتی که توانایی انجام آن به شکل صحیح را ندارید به ما واگذار کنید.

برای اینکه بتوانیم یک هزینه دقیق در قرارداد همکاری ذکر کنیم نیازمند این هستیم که یک سری آمار و اطلاعات دقیق از کسب و کار شما داشته باشیم.

بصورت کلی هزینه مشخص و ثابتی برای انجام امور حسابداری کسب و کارها وجود ندارد.

هزینه خدمات حسابداری در رشت یا هر شهر دیگری با توجه به حجم فعالیت، نوع گزارشات مالی درخواستی صاحب کسب و کار و وضعیت پرونده مالیاتی آن کسب و کار می تواند متغیر باشد.

در نتیجه بهتر است برای اینکه بتوانیم یک تعرفه دقیق خدمت شما اعلام کنیم از تمامی این موارد آگاه باشیم و سپس هزینه پیشنهادی را اعلام نماییم.

یکی دیگر از خدماتی که موسسه حسابداری رهنما زیر مجموعه شرکت رهنما محاسب کاسپین ارائه می کند ارائه خدمات آموزشی به علاقه مندانبه حرفه حسابداری و پرسنل مجموعه ها می باشد.

با توجه زمینه فعالیت و حضور کارشناسان خبره که سبب شده موسسه حسابداری رهنما به یکی از بهترین مراکز آموزش حسابداری در رشت تبدیل شود.

 این امکان فراهم شده است آن دسته از افرادی که تمایل به یادگیری اصولی خسابداری دارند بتوانند با مراجعه به این مرکز به امور مهم مالی و مالیاتی اشراف پیدا کنند.

بله البته!

هیچ تفاوتی ندارد که اندازه و حجم فعالیت کسب و کار شما چقدر است .

بدیهی است که برای حسابداری کسب و کارهای کوچک وقت و انرژی کمتری از همکاران ما گرفته می شود در نتیجه هزینه خدمات ما کمتر می شود.

در صورتی که احساس میکنید برای کسب و کار خود به یک حسابدار نیاز دارید می توانید  با همکاران ما در موسسه حسابداری رهنما تماس حاصل فرمایید و جهت دریافت مشاوره تخصصی و رفع ابهامات خود اقدام کنید.

برای اینکه بتوانید همکاری خود با این موسسه حسابداری را اغاز نمایید در اولین مرحله نیاز است که یک تماس تلفنی برقرار نمایید تا کارشناسان پشتیبان موسسه حسابداری رهنما زیر مجموعه شرکت حسابداری رهنما محاسب کاسپین بتوانند شما را راهنمایی کنند و یک جلسه نیازسنجی برای شما برگزار کنند.

بعد از حضور شما در این جلسه تمامی توضیحات مورد نیاز خدمت شما ارائه می گردد.

سپس متناسب با نیاز شما یک پیش نویس قرارداد خدمت شما ارسال می گردد.

در صورتی که مورد تایید شما بود قرارداد همکاری شما و موسسه حسابداری منعقد می گردد.

موسسه حسابداری رهنما یک بهترین ارائه کنندگان خدمات حسابداری در رشت است که در سال ۱۳۹۰ با هدف ارائه خدمات حسابداری و امور مالیاتی در رشت تاسیس شده است.

اما بعد از گذشت زمان و پر رنگ تر شدن سازمان امور مالیاتی در تامین بودجه کشور طولی نکشید که نیاز به مشاور و مجری امور مالیاتی و حسابداری در سرتاسر کشر احساس شد و همین موضوع باعث شد بسیاری از کسب و کارها که نوپا بودند و امکان استخدام مدیران مالی بصورت تمام وقت را نداشتند امور مالی و مالیاتی کسب و کار خود را برون سپاری نمایند.

با توجه به موقعیت پیش آمده یکی از تصمیماتی که در موسسه حسابداری رهنما گرفته شد این بود که نسبت به ارائه خدمات برون سپاری حسابداری اقدام نماید و همین موضوع سبب شکل گیری و پوشش خدمات ما در سرتاسر کشور شد

این موسسه با هدف ارائه خدمات حسابداری، مالی و مشاوره به شرکت‌ها و سازمان‌ها و همچنین افراد حقوقی و حقیقی فعالیت می‌کند.

موسسه حسابداری رهنما به عنوان یکی از مجریان اصلی قانون کار در گیلان، خدمات مشاوره و حسابداری در زمینه‌های مختلف از جمله مالیات، حقوق و دستمزد، بودجه، صورت‌های مالی و مشاغل دیگر را ارائه می‌دهد.

این موسسه حسابداری با استفاده از تجربه و دانش کارشناسان خود، برای مشتریان خود خدماتی با کیفیت بالا و قیمت مناسب ارائه می‌دهد.

همچنین، این موسسه با توجه به نیازهای مشتریان خود، خدمات خود را با استفاده از فناوری‌های روز، بهبود و توسعه می‌دهد.

در کل، موسسه حسابداری رهنما با هدف ارائه خدمات حسابداری حرفه‌ای و با کیفیت بالا به مشتریان خود، به عنوان یکی از موسسات معتبر در زمینه حسابداری و مالی در استان گیلان شناخته می‌شود.

به سبب گستردگی زیاد و حجم انبوه اطلاعات مالی و البته قوانین مالیاتی، مطلوب است کادر مالی متشکل از افرادی مسئولیت پذیر و متعهد همراه با تخصص بالا  باشد.

 با توجه به حساسیت و میزان اهمیت بالای این امور، در برخی موارد پیش می‌آید که گروه مالی یک شرکت احتیاج به مشاوره‌های تخصصی در خصوص مالیات، امور مربوط به بیمه، نرم افزارهای مالی، حسابرسی و غیره داشته باشند.

به یاد داشته باشید که به طور معمول مجموعه‌ های ارائه دهنده خدمات حسابداری، به خاطر روابط قوی و موثری که با جامعه حسابداری، حسابرسی و مالیاتی دارند قطعاً دارای توان بسیار مطلوب تری نیز نسبت به حل و رفع نیاز شرکت‌ها و فعالیت‌های اقتصادی می باشند.

لازم به ذکر است زمانی که شما به یک شرکت حسابداری همکاری میکنید در هزینه های خود صرفه جویی خواهید کرد.

زیرا استخدام یک حسابدار با تجربه بسیار برای یک شرکت هزینه بردار خواهد بود.

این در صورتی است که یک شرکت حسابداری با هزینه ای بسیار مناسب تر می تواند علاوه بر ارائه خدمات تخصصی حسابداری صحت در درستی اقدامات خود را تضمین کند و مسولیت کلیه اقداماداتی که در جهت پیشبرد پرونده مالیاتی انجام می شود را بپذیرد.

مشاوره قانون کار و انجام اقداماتی که سبب می شود کارفرما دچار محکومیت و جرائم ناشی از اختلاف بین کارگر و کارفرما از سوی اداره کار  نشود.

بخشی دیگر از خدمات قابل ارائه در موسسه حسابداری رهنما زیر مجموعه شرکت رهنما محاسب کاسپین می باشد.

به عبارت دیگر ما شرایطی فراهم می سازیم تا کارفرما مسولیت امور مربوط به پرسنل خود را برون سپاری کرده و دیگر نیاز نباشد زمان و تمرکز خود را صرف این امور کند.

حتی کارفرما می تواند با دادن وکالت کاری به مجموعه ما خود را برای همیشه از حضور در جلسات و هیات های حل اختلاف اداره کار راحت کند.

از ویژگی‌های وکلا مالیاتی شرکت حسابداری رهنما محاسب کاسپین می‌توانیم به بر عهده گرفتن صفر تا صد پرونده مالیاتی شما اشاره کنیم.

مشاوران مالیاتی ما می‌تواند با داشتن پرونده‌های مرتبط با امور مالیاتی یک کسب و کار، به وسیله مراجع قضایی اقدام به حل مشکلات در اداره مالیات کنند.
حتما بر این موضوع واقف هستید که اواخر تیر ماه هر سال مدیران و صاحبین کسب و کارها، در تاریخ مقرر فرم اظهارنامه مالیاتی پر کرده و جهت سازمان امور مالیاتی ارسال می کنند.

به این مهم دقت داشته باشید که در خیلی از مواقع ممکن است، کارشناس سازمان امور مالیاتی پس از بررسی‌ها و ارزیابی‌هایی که انجام می دهند، اظهارنامه شرکت شما را نپذیرند و بدیهی است که در این حالت برای مالیات شرکت مبلغ دیگری را در نظر می گیرند.
در چنین شرایطی همکاران ما از طریق مراجع قضایی و پیگیری مستمر اختلافات، صحت اظهارنامه مالیاتی شما را اعلام خواهند کرد، تا شما مشمول پرداخت جرائم و مالیات اضافه نشوید.

وکلا مالیاتی ما با تسلطی که بر پرونده مالیاتی شرکت شما دارند، می‌توانند با استفاده از تخصص و مهارت‌های لازم و آگاهی کامل از قوانین پرداخت مالیات، در هیئت حل اختلاف حضور پیدا کنند و دفاعیات خود را از اظهارنامه مالیاتی شرکت اعلام کنند.

همکاران ما می توانند در بسیاری از مواقع با دفاعیات و دلایل مناسب رأی صادره از اداره مالیات را نیز برگرداند.

اگر به دنبال دریافت مشاوره مالی و مالیاتی آن هم بصورت تخصصی هستید به شما پیشنهاد میکنم حتماً با وکلا ما در ارتباط باشید.

بله البته که می توانید.

موفقیت در صدها فقره پرونده مالیاتی اشخاص حقیقی و حقوقی با موضوعات و زمینه های شغلی متفاوت سبب شده است تا سرویس مشاوره مالیاتی یکی از نقاط موسسه حسابداری رهنما زیر مجموعه شرکت حسابداری رهنما محاسب کاسپین باشد.

 تمام تلاش ما بر این است که تا با رعایت نمودن تمام و کامل قوانین مالیاتی کشور و استفاده از کلیه راهکارها و دستورالعمل های آن، با پرداخت حداقل میزان مالیات کسب و کار شما را در یک مسیر امن مالیاتی قرار بدهیم.

ما یکی از بهترین شرکت های حسابداری در رشت هستیم .

ما می توانیم با ارائه خدمات تخصصی مالیاتی به کسب و کارها شرایطی فراهم سازیم تا شما به جای اینکه وقت و تمرکز خود را درگیر امور مالیاتی کسب و کارتان کنید تنها بر روی پیشرفت و توسعه کسب و کار خود تمرکز کنید و از بابت امور حسابداری و مالیاتی خیالتان آسوده باشد.

حسابداران ما می توانند مطلوب ترین مشاوره حسابداری و مالیاتی را به تیم حسابداری مستقر در کسب و کار شما در راستای انجام هرچه بهتر واظایف قانونی بدهند و کنترل امور و چالش های مالیاتی را قبل از انجام هر گونه تکلیف قانونی بصورت کامل به عهده بگیرند تا تیم حسابداری مستقر در شرکت ‌ها دغدغه‌ مسائل مالیاتی را نداشته باشند و بتوانند امور حسابداری جاری مجموعه را با تمرکز بالا انجام دهند.

بله قطعاً!

موسسه حسابداری رهنما یکی از محدود شرکت های حسابداری در شهر رشت می باشد که بصورت کتبی تضمین می کند که در صورت بروز هرگونه مشکل مالیاتی پس از عقد قرارداد تمامی جرایم مالیاتی ناشی از اشتباه پیش آمده را پرداخت می کند.

پس این امکان برای شما مشتریان عزیز فراهم است که بدون هرگونه نگرانی کلیه امور حسابداری و مالیاتی مجموعه خود را به موسسه حسابداری رهنما بسپارید.

خدمات موسسه حسابداری ما در شهر رشت

یکی از بهترین شرکت های حسابداری در رشت

فعالیت های موسسه حسابداری ما

انجام کلیه خدمات حسابداری، ارزش افزوده،تسلیم اظهارنامه مالیاتی،معاملات فصلی ۱۶۹،ارسال لیست بیمه،مالیات حقوق و… در استان گیلان و سایر استانهای هم جوار به صورت برون سپاری کاری در خارج از مجموعه بدون حضور فیزیکی

شرکت حسابداری در رشت

تنظیم و ارسال لیست بیمه

لیست بیمه هر کارگاه تا یکماه بعدی مهلت ارسال دارد.

بطور مثال لیست بیمه فروردین تا آخر اردیبهشت مهلت ارسال و پرداخت دارد.ارسال به موقع و بدون جریمه دیر کرد خود را به ما بسپارید

شرکت های حسابداری در رشت_ شرکت حسابداری در رشت

ارسال ارزش افزوده و معاملات فصلی

در پایان سه ماهه هر فصل نیروهای متعهد موسسه حسابداری رهنما فروش و خریدهایی که در طی این سه ماه داشتید را تحویل و به تنظیم اظهارنامه و ارسال به موقع و دقیق آن می پردازند تا مشمول جریمه نشوید.

شرکت های حسابداری در رشت_بهترین شرکت حسابداری در رشت

صورت مالی و گزارش حسابرسی

بسیاری از شرکتها برای دریافت وام از بانک به اراِِیه صورت مالی و گزارش حسابرسی نیاز دارند.
صورتهای مالی و گزارش حسابرسی با کمترین زمان و قیمتی مناسب قابل ارائه می باشد.

خدمات مالیاتی مشاوره مالیاتی توسط موسسه حسابداری رهنما یکی از بهترین های حسابداری رشت

پلمپ و تحریر دفاتر قانونی

مودیان باید به مهلت پلمپ دفاتر قانونی و نحوه درست ثبت نام آن توجه داشته باشند.
تحریر دفاتر کل و روزنامه اصول و قوائد خودش را دارد.
شما می توانید تمامی مراحل ثبت نام و تحریر دفاتر خود را به ما بسپارید.

شرکت حسابداری در رشت

اگر به دنبال همکاری با بهترین شرکت حسابداری در رشت هستید:

اگر به دنبال بهترین شرکت حسابداری در رشت هستید تا با خیالی آسوده مسئولیت حسابداری و حسابرسی کسب و کار خود را به آن واگذار کنید می توانید روی خدمات موسسه حسابداری رهنما حساب کنید.

موسسه حسابداری رهنما زیر مجموعه شرکت حسابداری رهنما محاسب کاسپین به پشتوانه سالها تجربه کارشناسان و مدیران مالی خود اقدام به راه اندازی یک موسسه مالی تخصصی نمود تا بتواند با ارائه خدمات حسابداری و حسابرسی مناسب درزمینه کاهش مالیات به روش های کاملاً قانونی، حل تمامی مشکلات مالیاتی مراکز تجاری و تولیدی  و ارائه خدمات مشاوره مالیاتی و مالی نوین به بنگاه های اقتصادی گامی مثبت جهت بهبود وضعیت اقتصادی مشتریان خود بردارد.

 برخی از خدمات  بهترین ارائه کننده خدمات حسابداری در رشت یعنی موسسه حسابداری رهنما زیر مجموعه شرکت حسابداری رهنما محاسب کاسپین به شرح ذیل می باشد:

 

ارائه کلیه خدمات حسابداری, ارائه صفر تا صد خدمات مالیاتی, ارائه خدمات مشاوره ای مالیاتی.

.مشاوره مالی, تهیه و تنظیم اظهارنامه های مالیاتی و البته دفاتر قانونی

اعزام کردن نیروی حسابدار خبره و با تجربه .

مشاوره قانون کار – فروش و راه اندازی نرم افزارهای حسابداری تخصصی و انواع نرم افزار انبار و نرم افزار حقوق و دستمزد.

ثبت انواع مستندات حسابداری و صدور گزارشات آنها.

طراحی و ایجاد کدینگ حسابداری استاندارد در تمامی سطوح.

تهیه کردن صورتهای مالی , اجرایی کردن کلیه عملیات اصلاح و بستن حساب ها.

به انجام رساندن و بررسی نمودن مسائل حل اختلاف مالی فی مابین شرکاء در سنوات جاری و گذشته.

ارائه خدمات مشاوره حسابداری, امکان ارائه کردن مشاوره تخصصی مدیریت مالی و سرمایه گذاری.

حسابداری پیمانکاری, کنترل خط تولید و بهای تمام شده

 انجام کلیه عملیات انبارگردانی, خدمات آموزش حسابداری ویژه بازار کار و غیره ….

بهترین شرکت حسابداری در رشت موسسه حساباری رهنما
۵/۵