ثبت شرکت و سایر امور ثبتی

ثبت شرکت شما و سایر امور ثبتی با کمترین زمان ممکن و مناسب ترین هزینه در موسسه حسابداری رهنما انجام خواهد پذیرفت.

در هرکجای ایران عزیز که باشید میتوانید از طریق کانال های ارتباطی مانند تلفن، آنلاین و مراجعه حضوری با کارشناسان ما در ارتباط باشید و نسبت به دریافت مشاوره در امور ثبتی اقدام کنید.

 

ثبت شرکت_موسسه حسابداری رهنما_رشت

ثبت شرکت و سایر امور ثبتی خود را به ما بسپارید

موسسه حسابداری رهنما  چه خدمات ثبتی ارائه می نماید؟ احتمالاً حالا که مشغول مطالعه این بخش از وب سایت ما هستید زمان زیادی را صرف جست جو در اینترنت برای پیدا کردن یک موسسه یا شرکت ارائه دهنده خدمات مربوط به امور ثبتی  شرکت هاکرده اید. بدون شک جهت نحوه ثبت شرکت خود تحقیقات بسیار زیادی کرده اید و با موسسات و وب سایت های زیادی نیز مکاتبه داشته اید. موسسه حسابداری رهنما زیر مجموعه شرکت رهنما محاسب کاسپین با بررسی نمودن نیاز های موجود در این زمینه جهت پیشرو بودن در بین کوهی از دفاتر ثبتی اقدام به رفع این نیاز های مربوط به امور ثبتی نموده و مناسب ترین راه را جهت ارائه ارزان ترین خدمات اداری به شما متقاضیان ارائه می نماید. به یاد داشته باشید که موسسه رهنما تنها خدمات قانونی و مطابق با روال اداری را انجام می دهد. به عبارت دیگر ما خدماتی که خارج از چهارچوب قوانین حاکم باشد را ارائه نمیکنیم. موسسه حسابداری رهنما زیر مجموعه شرکت حسابداری رهنما محاسب کاسپین به عنوان یکی از بهترین ارائه  کنندگان خدمات مربوط به امور ثبتی در ایران می باشد.  از دیگر خدماتی که ما ارائه میکنیم  میتوان به که ارائه کننده خدمات ثبت برند، مشاوره مالیاتی و اخذ کد اقتصادی، اخذ کارت بازرگانی و چندین خدمات اداری دیگر اشاره نمود. ما بدون هیچ چشم داشتی بروزترین قوانین اداری و ثبتی را از طریق  مشاوره رایگان در اختیار شما عزیزان  قرار می دهیم. هدف ما ایجاد  بستری مناسب است که دیگر زمان خود را صرف درگیری با بروکراسی های اداری به جهت رسمیت دادن به کسب و کار خود نکنید. ما به شما اطمینان می دهیم که از ابتدای راه اندازی تا نتیجه رسیدن و ثبت شدن کسب و کارتان در کنار شما خواهیم بود. تنها کافیست تصمیم به شروع بگیرید و کار را به موسسه حسابداری رهنما بسپارید. می توانید از مشاوره کاملاً رایگان کارشناسان و متخصصین ثبتی رهنما استفاده نمایید. اگر از زمان کافی جهت مراجعه حضوری به دفتر ثبتی موسسه رهنما برخوردار نیستید هیچ جای نگرانی نیست.  در هر نقطه ای از استان گیلان یا حتی ایران که باشید از طریق تماس تلفنی به شما خدمات مشاوره ای ارائه می کنیم. شما فقط یک تماس تلفنی با ما فاصله دارید.

ثبت شرکت _ موسسه حسابداری رهنما در رشت

موسسه ما چه خدمات ثبتی ارائه میکند؟

ثبت انواع شرکت

کارشناسان امور ثبتی موسسه حسابداری رهنما با توجه به نیازی که دارید می توانتد هر نوع شرکتی که بخواهید برای شما در کوتاه ترین زمان و مناسب ترین هزینه ممکن به ثبت برساند.

تغییرات در شرکت

در برخی مواقع نیاز است که پس از ثبت شرکت تغییراتی در آن ایجاد شود. ایجاد آگهی تغییرات نیاز به تجربه و تخصص دارد. یکی دیگر از خدماتی که ما ارائه میکنیم آگهی تغییرات شرکت می باشد

ثبت برند و علامت تجاری

برای اینکه بتوانید از اعتبار خود در برابر سودجویان محافطت کنید نیاز دارید که برند یا علامت تجاری خود را به ثبت برسانید. ثبت برند را در کمترین زمان ممکن برای شما انجام می دهیم.

اخذ کارت بازرگانی

برخورداری از کارت بازرگانی یکی از الزامات ورود به دنیای تجارت بین المللی است. اخذ کارت بازرگانی یکی دیگر از خدمات ثبتی است که توسط کارشناسان ما به مشتریان ارائه می شود.

ثبت طرح صنعتی

برای اینکه بتوانید از استفاده بدون اجازه از طرح صنعتی خود جلوگیری کنید باید آن را به ثبت برسانید.ما میتوانیم طرح صنعتی شما را با قیمتی مناسب به ثبت برسانیم.

ثبت اختراع

فقط زمانی اختراع شما متعلق به شماست که به نام شما به ثبت رسیده باشد.در نتیجه یکی از واجب ترین امور پس از اختراع هر چیزی به ثبت رساندن آن است. برای ثبت اختراع خود با ما تماس بگیرید.

راهنمای کسب و کار شما خواهیم بود

برای اینکه به کسب و کار خود یک وجه رسمی ببخشید نیاز دارید که آن را به ثبت برسانید.

اگر قصد دارید که کسب و کاری را شروع کنید و این کسب و کار نیازمنده  مراوده های مالی و منعقد کردن قراردادهای رسمی است، واجب است که در قالب یک شخصیت حقوقی فعالیت کنید.

به یاد داشته باشید تنها زمانی که شرکت داشته باشید می توانید به صورت حقوقی فعالیت نمایید.

بدیهی است که این کار به سادگی نیست.

 باید از اطلاعات حقوقی کافی در این خصوص برخوردار باشید.

کلیدی ترین قسمت از دید موسسه حسابداری رهنما این است که به شما مشاوره دهد تا دریابید ثبت چه نوع شرکتی برای شما مناسب است.

ما علاوه بر رعایت انصاف در قیمت گذاری خدماتی که ارائه میکنیم ، تمام تلاش خود را بر شفارف سازی تعرفه های ارائه شده به مشتریان خود به کار میگیریم.

موسسه حسابداری رهنما  تعرفه هایی را که در زمان عقد قرارداد به شما ارائه میکند به منزله تعرفه نهایی بوده و هیچ تغییری در مبلغ  قرارداد ایجاد نمی کند.

 به یاد داشته باشید که حتما در هنگام استعلام هزینه  از دفاتر ثبتی در رشت یا هر شهر دیگری، هزینه ای که به شما اعلام می کنند هزینه نهایی باشد و تغییری در پایان کار ایجاد نکنند.

هر تاجری برای حفظ هویت کار خود نیازمند به نام تجاری مختص به خود است.

اگر در کسب و کار خود موفق هستید حتما مشتریانی دارید که شما را با نام برندتان می شناسند.

 

درنتیجه اگر برند خود را به نام خود به ثبت نرسانید این امکان وجود دارد افرادی که جز رغبای شما می باشند برند شما را به نام خود ثبت کنند.

اگر از نام تجاری خود در برابر سودجویان محافظت نکنید باید منتظر باشید تا این افراد  با ثبت علامت و نام تجاری شما حتی شما را وادار به تغییر نام کسب و کارتان کنند.

به یاد داشته باشید اگر افرادی زودتر از شما اقدام به ثبت برند شما کنند و این نام را به نام خودشان به ثبت برسانند علاوه بر اینکه می توانند با نام برند شما فعالیت کنند.

 حتی می توانند اجازه فعالیت با نام خود را از شما سلب نمایند.

توجه داشته باشید که رتبه بندی شرکت ها در ایران تنها مختص شرکت های پیمانکاری می باشد.

اگر شرکت شما بعنوان یک شخصیت حقوقی خدمات پیمانکاری در زمینه عمران، راه سازی ،تاسیساتی خدماتی و … باشد حتما برای اخذ رتبه شرکت چندباری اقدام کرده اید.

بصورت معمول داشتن رتبه شرکت به کسب و کار شما اعتبار می بخشد.

به عبارتی یک شاخص جهت شناخت میزان قدرت شرکت شما است.

دقت داشته باشید که هرچقدر که رتبه بندی شرکت شما در زمینه تخصص کاری که دارید قوی تر باشد جهت گرفتن پروژه های بزرگ موفق تر خواهید بود.

جهت اخذ رتبه شرکت باید توان شرکت را به مراجع صادر کننده اثبات نماییم.

مثلاً مقدار دارائی های شرکت، دستگاهای فعال شرکت و مقدار قراردادهایی که شرکت با کارفرماها منعقد نموده است در اخذ رتبه شرکت ها تاثیر بسزایی دارد.

ثبت شرکت در رشت

چرا موسسه حسابداری رهنما را برای امور ثبتی انتخاب کنیم؟

ثبت شرکت و انجام امور ثبتی در گیلان

پشتیبانی فنی قدرتمند

یکی از ویژگی هایی که ما را نسبت به همکارانمان متمایز میکند و به کار ما ارزش می بخشد ارائه پشتیبانی حتی بعد از اتمام قرارداد است.

ثبت شرکت در سریعترین زمان

صرفه جویی در زمان شما

زمان با ارزش ترین دارایی می باشد ما می توانیم نسبت به انجام کلیه خدمات ثبتی در کمترین زمان ممکن برای شما عزیزان اقدام کنیم.

انجام امور ثبتی در گیلان _موسسه حسابداری رهنما

حفاظت از اطلاعات شما

قرارداد محرمانگی اطلاعات با شما منعقد می شود و ما اطمینان می دهیم که به امن ترین شکل ممکن از اسرار شما محافظت میکنیم.

مشاوره برای ثبت شرکت در رشت _ موسسه حسابداری رهنما

مشاوره امور ثبتی

قبل از اینکه اقدام به کاری کنید از ما مشاوره تخصصی دریافت کنید. ما شما را راهنمایی میکنیم تا بهترین تصمیم که میتوانید را بگیرید.

انجام امور ثبتی در رشت

۵۰۵+

امور ثبتی

۲۵+

ایده و راه کار

۴۰۱+

مشتری

۱۴۳+

پروژه ثبتی

درباره ما

موسسه حسابداری رهنما زیرمجموعه شرکت حسابداری رهنما محاسب کاسپین یکی از بهترین ارائه کنندگان خدمات حسابداری و امور ثبت شرکت در رشت می باشد.این موسسه حسابداری با سالها تجربه در زمینه امور مالی، مالیاتی، ثبتی، آموزش و حقوقی و حضور کارشناسان متخصص و با تجربه در تلاش است تا در کمترین زمان و مناسب ترین هزینه بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه کند.