خدمات حسابداری پیمانکاری در رشت

ارائه خدمات حسابداری پیمانکاری در رشت و سایر شهرهای استان گیلان

موسسه حسابداری رهنما

موسسه خدمات حسابداری  رهنما به پشتوانه سالها تجربه و بهره مندی از کادری با تجربه و خبره در خصوص ارائه خدمات حسابداری پیمانکاری در رشت می تواند کمک شایانی به تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی اعم از کارفرمایان و پیمانکاران عزیز به شرح ذیل ارائه نماید

مشاوره تخصصی

ارائه مشاوره تخصصی مالیاتی کلیه شرکت های پیمانکاری توسط کارشناسان با تجربه و خبره در زمینه مالیاتی

صدور انواع گزارشات

طراحی، صدور و ارائه تمامی گزارشات مورد نیاز مدیریتی شرکتهای پیمانکاری جهت برنامه ریزی و تعیین استراتژی

شناسایی رویداد های مالی

بررسی، شناسایی و ثبت تمامی رویداردهای مالی پیمانکاری در سیستم مرتبط با حسابداری توسط حسابداران 

نظم بخشیدن به امور

طراحی و اجرای  نظام کنترل داخلی در شرکت های پیمانکاری  جهت نظم بخشیدن و رفع هرگونه مشکل برای پروژه های در جریان

خدمات حسابداری پیمانکاری

ارائه تمامی خدمات حسابداری پیمانکاری در رشت و سایر شهر های استان گیلان به پشتوانه حضور کارشناسان متخصص، خبره و با تجربه

تعرفه غیر قابل رقابت

تعرفه های غیر قابل رقابت جهت خدمات حسابداری پیمانکاری در رشت و سایر شهر های استان گیلان یکی دیگر از مزایای موسسه حسابداری رهنما می باشد

خدمات حسابداری پیمانکاری در رشت

در عصر کنونی با گسترش فعالیت های اقتصادی و مالی در داخل ایران  و در عرصه های بین المللی، سبب به وجود آمدن نیازهای متفاوتی در بازار کار و سرمایه می شود.

سرمایه گذاران، اشخاص حقیقی و حقوقی و کلیه افرادی که فعال در این حوزه  هستند نیازمند کسب اطلاعاتی دقیق و به کار گیری راهکارهای درست جهت بررسی، کنترل و ثبت مطالبات مالی خود می باشند.

 در گذشته، در هر سازمان دولتی و یا شرکت های خصوصی بخشی تحت عنوان واحد مالی یا حسابداری در نظر گرفته می شد و وابسته به میزان گستردگی و حجم کارها افرادی تحت عنوان کارشناس مالی و حسابدار در این واحد به فعالیت مشغول بوده اند، اما در زمان کنونی با شکل گیری تغییرات بسیار زیاد در نوع فعالیت و روش کارکرد شرکت ها و موسسات مختلف، به جهت بررسی فعالیت مالی معمولا این کارها برون سپاری می شوند.

 تغییر نیازها در گذر زمان سبب شد تا مجموعه هایی تحت عنوان شرکت یا موسسه حسابداری شکل بگیرند تا با تکیه بر دانش فنی، تجربه و تخصص خود بتوانند کلیه کارهای مرتبط با حسابرسی و امور مالی و مالیاتی را به شکل اختصاصی انجام دهند.

قطعا این نوع روش، روشی  خیلی دقیقی خواهد بود.

 و علاوه بر ایجاد تعامل با اشخاص متخصص در این زمینه، اطمینان لازم از انجام دقیق و صحیح  کارها را برای کارفرمایان ایجاد می کند.

 مراجعه نمودن به یک موسسه یا شرکت حسابداری و محول نمودن امور مالی به آن موجب می شود که در طی جلساتی که برای  هماهنگ کردن روال کار برگزار می شود، صاحبین سرمایه اطلاعات جدیدی در خصوص امور حسابرسی و امور مالیاتی بدست آورده اند و این امکان را پیدا می کنند که با بهره مندی از اطلاعات معتبر و بروز، نسبت به اخذ بهترین تصمیمات اقدام نمایند.

 ما به عنوان یکی از بهترین شرکت های حسابداری در رشت این افتخار را داریم که همواره توانسته ایم گامی بزرگ در زمینه ی ارتقا سطح کیفییت اطلاعات حسابداری و هم چنین توسعه  دادن سیستم های مدیریتی برداشته وحامی و مشاوری خوب برای متقاضیان عزیز باشیم.

حسابداری شرکت های پیمانکاری در رشت_موسسه حسابداری رهنما

سرفصل خدمات ما مخصوص حسابداری پیمانکاری

برنامه ریزی، طراحی و راه اندازی کدینگ حساب ها دقیقاً مطابق با نیاز حسابداری پیمانکاری
تعیین استراتژی و راه اندازی سیستم گزارش دهی دقیق اطلاعات پیمانها جهت ارائه به مدیریت مجموعه
راه اندازی سیستم کنترل داخلی در کسب و کارها و شرکت های پیمانکاری و پروژه های در حال جریان
راه اندازی و مستقر نمودن فرم های مالی مجموعه برای بالا بردن سطح شفافیت اطلاعات حسابداری
شناسایی، تشخیص و ثبت کردن رویدادهای حسابداری در سیستم مرتبط مالی.
طراحی، ساخت و ارائه نمودن تمامی گزارشات شفاف مورد نیاز مدیریت ویژه شرکتهای پیمانکاری
ارائه نمودن تمامی خدمات تخصصی حسابداری پیمانکاری
استقرار نظام تعیین بهای تمام شده پیمانها
ارائه نمودن مشاوره مالیاتی تخصصی شرکت های پیمانکاری
ارائه مشاور تامین اجتماعی بصوت تخصصی ویژه شرکت های پیمانکاری
مشاوره، پیگیری و اخذ مفاصا حساب های مربوط به سازمان تامین اجتماعی
اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

هدف از حسابداری پیمانکاری ، بررسی، شناسایی،  نظم بخشیدن، صدور گزارشات ‌ درآمد و هزینه‌‌ مرتبط‌ با پیمانهای‌ بلندمدت‌ جهت استفاده کردن افراد درون سازمانها و بیرون سازمان ها می باشد .

 به جهت ماهیت‌ فعالیت‌ در خصوص  پیمانهای‌ بلندمدت‌ ، تاریخ‌ شروع‌ و تاریخ‌ تکمیل‌ پیمان آن‌ اصولاً در دوره‌های‌ مالی‌ متفاوتی‌ قرار گرفته می شود.

 در نتیجه، مبحث  اصلی‌ در حسابداری‌ پیمانهای‌ بلند مدت‌، تخصیص‌ درآمد و هزینه‌‌ پیمان‌ به‌ دوره‌ ای می باشد که‌ در آن‌ دوره‌ عملیات‌ موضوع‌ پیمان‌ اجرا می گردد.

خدمات حسابداری پیمانکاری درخصوص پیمان بلند مدت موضوعیت پیدا میکند.

مطابق با استانداردهای حسابداری پیمان طولانی مدت پیمانی‌ می باشد که‌ جهت طراحی نمودن‌، تولید کردن یا ساخت‌ یک‌ دارایی‌ منفرد قابل‌ ملاحظه‌ یا ارائـه‌ خدمات‌ منعقد می گردد و مقدار زمان‌ لازم‌ جهت تکمیل‌ نمودن پیمان‌ در اکثر مواقع به این شکل می باشد که فعالیت‌ پیمان‌ در دوره ‌های‌ مالی‌ متفاوتی‌ قرار بگیرد .