شما به کمک شرکت خدمات حسابداری

نیاز دارید

اگر به دنبال دستاوردهای مالی ایده آل برای کسب و کار خود هستید شرکت خدمات حسابداری ما در خدمت شماست

پشتیبانی از خدمات

شرکت حسابداری ما به پشتوانه حضور کارشناسان متخصص متعهد است تا پشتیبان شما در صورت به وجود آمدن مشکل در سیستم مالی و مالیاتی شما باشد.

ارائه مشاوره تخصصی

همکاری با شرکت خدمات حسابداری رهنما به شما این امکان را می دهد تا مشاوره مالی تخصصی برای کسب و کار خود دریافت کنید تا چشم انداز وسیع و روشنی از آینده تجارت خود داشته باشد.

مطابقت با استانداردهای روز

شرکت حسابداری رهنما استراتژی مالی پیش روی کسب و کار شما را دقیقاً با استاندارد های روز دنیای حسابداری مطابقت می دهد و سیستم مالی شما را همیشه  به روز نگاه می دارد.

چرا شرکت خدمات حسابداری رهنما را انتخاب کنیم؟

موسسه حسابداری رهنما  سالهاست که در زمینه ارائه کلیه خدمات حسابداری حضوری پررنگ دارد.

از طرفی با نظر به تجربه بالایی و با کیفیتی که در این زمینه برخوردار است ،این تجربه ارزنده خود را جهت ثبت و ضبط کلیه امور حسابداری اعمال نموده و این مهم سبب شده تا از پرداخت بسیاری از مالیات های اضافی در حوزه های مالیات عملکرد، ارزش افزوده، مالیات ماده 169، مالیات حقوق جلوگیری نماید.

در نتیجه استفاده از خدمات شرکت حسابداری رهنما به پشتوانه تجربه موفقیت آمیز زیاد  در زمینه خدمات مالیاتی، بیمه سازمان تامین اجتماعی و البته استفاده کنندگان از اطلاعات صورت های مالی با توجه به در نظر گرفتن قوانین جدید اداره مالیات باعث انتفاع خواهد بود.

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که شرکت حسابداری رهنما با ارائه کلیه خدمات حسابداری و البته مالیاتی به مشتریان خود ارائه می نماید احساس امنیت و آسودگی خیال در کلیه حوزه های حسابداری، امور مالیاتی می باشد که آن را میتوان یکی از بزرگترین دغدغه های همه کسب و کارها چه کوچک و چه بزرگ دانست.

شرکت خدمات حسابداری رهنما به همراهان و مشتریان خود این اطمینان را می دهد که دیگر به هیچ عنوان نگرانی بابت امور حسابداری و مالیاتی خود نداشته باشند.

ما این امکان را برای شما فراهم می کنیم که تنها بر روی موضوع فعالیت و کسب و کار خود تمرکز کنید.

 زیرا شرکت حسابداری رهنما تمامی مسئولیت و  کلیه مشکلات حوزه حسابداری و مالیاتی را پذیرفته و تجربه 15 ساله خود در این حوزه تخصصی گواه عملکرد خوب شرکت خدمات حسابداری رهنما در این راستا می باشد.

برخی از خدمات حسابداری ما به شرح زیر است

اظهارنامه ارزش افزوده

تهیه، تنظیم و ارسال اظهارنامه مالیاتی برای اشخاص حقیقی و حقوقی
از سال نود و چهار نظام مالیاتی کشور به دریافت مالیات بر ارزش افزوده اقدام نموده است به عبارتی هر خدمت یا محصولی که ارائه می گردد شامل مالیات بر ارزش افزوده می گردد مگر اینکه معاف از مالیات باشد. اهمیت پرداخت مالیات بر ارزش افزوده در فرصت زمان مقرر شده بر هیچ شخصی پوشیده نمی باشد . موسسه حسابداری رهنما در فرصت زمان مقرر برای ارسال مالیات بر ارزش افزوده همراه شما خواهد بود.

گزارش فصلی

تهیه، تنظیم و ارسال گزارش فصلی به سازمان امور مالیاتی کشور
اگر بخواهیم ساده برای شما تعریف کنیم به تمامی معاملاتی که صاحبین کسب و کار در یک بازه زمانی مشخص که یک فصل می باشد انجام می دهند را معاملات فصلی می گویند و کسانی که مشمول مالیات هستند وظیفه دارند گزارشی از این معاملات فصلی که به آن گزارش خرید و فروش یا گزارش فصلی گفته می شود به سازمان امور مالیاتی کشور ارائه کنند تهیه ، تنظیم و ارسال این گزارش از جمله خدمات موسسه حسابداری رهنما می باشد.

بهترین خدمات حسابداری را با مناسب ترین قیمت ارائه میکند

شرکت خدمات حسابداری برای نصب نرم افزار حسابداری

راه اندازی سیستم حسابداری

مشاوره، معرفی و نصب نرم افزار حسابداری دقیقاً مطابق با فعالیت کسب و کار شما

ثبت و بایگانی اسناد حسابداری

بایگانی و نظم بخشیدن به اسناد مالی و مالیاتی شما بصورت اصولی به نحوی که همیشه در دستر باشند
شرکت خدمات حسابداری
نظارت بر سیستم مالی
نظارت کامل و اطمینان حاصل نمودن از درست انجام شدن روند سیستم مالی و مالیاتی کسب و کار شما

گزارشات حسابداری دقیق

تهیه انواع گزارشات حسابداری دقیقاً مطابق با نیاز کسب و کار شما بصورت کاملاً شفاف و بدونه هرگونه ابهام
شرکت خدمات حسابداری
سوالات متداول شما

شرکت خدمات حسابداری رهنما به تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی و تمامی کسب و کارهایی که فعالیت تجاری یا غیر تجاری دارند می تواند خدمات حسابداری ارائه کند.در نتیجه هر کسب و کاری برای نظم بخشیدن به سیستم مالی خود می تواند به شرکت خدمات حسابداری رهنما مراجعه نماید.

قراردادهایی که توسط شرکت خدمات حسابداری ما قابل ارائه است به دو صورت تمام وقت و پاره وقت می باشد.

در قرارداد تمام وقت یک نفر نیروی کار حسابداری به صورت دائمی در محل کار شما مستقر می شود و یک مدیر مالی از طرف شرکت خدمات حسابداری رهنما به تمامی فعالیت های نیروی کار استقرار یافته بصورت پاره وقت نظارت می کند.

در قرارداد های پاره وقت به دلیل کم بودن میزان فعالیت شرکت شما نیازی به حضور دائمی نیروی حسابداری ما نیست و حسابدار ما بصورت پاره وقت در محل کار شما حضور می یابد.

با توجه به میزان فعالیت کسب و کار شما و نوع خدمات درخواستی شما هزینه ها متغییر می باشند.

در نتیجه برای رسیدن به یک قیمت دقیق نیاز به مشاوره حضوری در دفتر شرکت خدمات حسابداری رهنما می باشد.

از اخبار شرکت خدمات حسابداری رهنما مطلع باشید

ایمیل خود را مطابق نمونه ذیل وارد نموده سپس روی دکمه ارسال کلیک کنید