برای دریافت مشاوره مالی و مالیاتی تلفنی فرم زیر را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند

دریافت مشاوره از موسسه حسابداری رهنما
  • شماره تلفن همراه خود را کامل و همراه با ۰ وارد نمایید
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

پس از تکمیل فرم درخواست کارشناسان موسسه حسابداری رهنما با شما تماس حاصل می کنند و بعد از بررسی خدمات درخواستی شما نسبت به ارائه پیش فاکتور به شما اقدام می کنند.

بله امکانپذیر است.

پس از شناسایی نیاز بخش حسابداری شما توسط کارشناسان موسسه حسابداری رهنما امکان اعزام حسابدار یا مدیر مالی بصورت پاره وقت یا تمام وقت امکاپذیر می باشد

بله.

در شرایطی که زمان برای شما مراجعه کنندگان عزیز محدودیت دارد بهتر است نسبت به تماس تلفنی با شماره های درج شده در وب سایت اقدام کنید تا کارشناسان ما سریعتر شما را راهنمایی کرده و در صورت لزوم به شما خدمات مالی و مالیاتی ارائه کنند.

البته!

موسسه حسابداری رهنما امکانی فراهم ساخته که حتی پس از اینکه حسابدار به محل فعالیت شما جهت رفع مشکل اعزام شد وضعیت فعلی بخش مالی و گزارش کار خودش را به موسسه رهنما ارائه کند.

در نتیجه مدیران موسسه حسابداری از ریز فعالیت حسابداران اعزامی با خبر هستند تا سطح کیفیت خدمات ارائه شده به شما عزیزان را بسنجند.

پس از بررسی های بعمل آمده همکاران ما در موسسه حسابداری رهنما نوع خدماتی که دقیقاً متناسب با کسب و کار شما هستند را به شما پیشنهاد می کنند.

این خدمات می تواند بصورت پاره وقت، تمام وقت، دورکاری، برون سپاری یا سایر روش های ابداعی توسط موسسه حسابداری رهنما صورت بپذیرد.

بله قطعاً.

با توجه به توافقی که بین شما و موسسه حسابداری ما صورت پذیرفته قراردادی معتبر به امضاء مدیران رسیده و خدمت شما ارائه می شود.

بله.

باعث افتخار ماست که پذیرای شما در موسسه حسابداری رهنما باشیم.

تنها کافیست با شماره های ذکر شده در وب سایت تماس حاصل فرمایید تا همکاران نسبت به مشخص کردن یک زمان مناسب جهت قرار ملاقات حضوری به شما اقدام کنند.

موسسه حسابداری رهنما یک شخصیت حقوقی بوده و با نام شرکت حسابداری رهنما محاسب کاسپین از شماره ثبت و شناسه ملی معتبر برخوردار است.