موسسه حسابداری رهنما

شرکت حسابداری در رشت

وبلاگ آموزش حسابداری و مسائل مالیاتیموسسه حسابداری رهنما

 • همه
 • آموزش حسابداری
 • آموزش مالیاتی
 • آموزشی
 • اخبار کوتاه
 • حسابداری
 • حسابرسی
 • خدمات ما
 • دسته بندی نشده
 • کسب و کار
 • مالیاتی
 • محتوای ویدیوئی
 • مشاوره ای
 • مقالات
 • مقالات حسابداری
 • مقالات حسابرسی
 • نرم افزار حسابداری

مرخصی ساعتی چیست ؟

چرا نیاز به مشاور در امور مالیاتی داریم؟

حسابداری کسب و کارها در شهر رشت - موسسه حسابداری رهنما

حسابداری کسب و کار ها در رشت

نکات کلیدی هنگام ارسال اظهارنامه مالیاتی - موسسه حسابداری رهنما

نکات کلیدی هنگام ارسال اظهارنامه مالیاتی

مالیات بر درآمد خودرو - موسسه حسابداری رهنما

مالیات بر درآمد خودرو | موسسه حسابداری رهنما

استخدام حسابدار در شهر رشت - موسسه حسابداری رهنما

استخدام حسابدار در رشت به کمک موسسه حسابداری رهنما

چرا وبلاگ آموزشی موسسه حسابداری ما

مطالب آموزشی حسابدای
اگر به دنبال این هستید که همیشه یک قدم جلو تر از سایر همکاران خود باشید با مطالعه مقالات حسابداری قرار داده شده در وب سایت موسسه حسابداری رهنما می توانید این کار را به سادگی انجام دهید
آموزش نکات حسابرسی
آیا به حرفه حسابرسی علاقه مند هستید ؟ دوست دارید همواره به ارتقاء سطح دانش خود بپردازید به شما پیشنهاد می کنیم بخش حسابرسی وبلاگ موسسه حسابداری رهنما را از دست ندهید.
قوانین مربوط به سازمان امور مالیاتی
با توجه به اینکه فعالیت اصلی موسسه حسابداری رهنما ارائه خدمات مالی و مالیاتی به شرکت ها می باشد همکاران ما به خوبی با قوانین روز سازمان امور مالیاتی آشنا هستند و همین موضوع سبب شده تا قوانین و اخبار دسته اول مربوط به سازمان امور مالیاتی را در این وب سایت بصورت رایگان درج کنند.
فرصت های کاری
یکی دیگر از امکاناتی که داخل وبلاگ موسسه حسابداری رهنما قرار داده شده است فرصت های استخدامی برای حسابداران می باشد که از طریق آن می توانید موقعیت شغلی مناسب با شرایط خود را پیدا کنید
قبل
بعدی

اخبار استخدامی حسابداران و مدیران مالی

استخدام حسابدار یک روز در هفته در یک شرکت تهیه و نصب دوربین مداربسته

استخدام خانم حسابدار یک روز در هفته

استخدام خانم حسابدار یک روز در هفته در شهر رشت به یک خانم مسلط به نرم افزار حسابداری هلو نیازمند می باشیم. فعالیت شرکت ما در زمینه نصب و راه اندازی دوربین های مدار بسته می باشد. فرد مورد نظر باید دارای روابط عمومی قابل قبول بدون هرگونه حاشیه وقت شناس و متعهد باشد. لازم

ادامه مطلب »

استخدام حسابدار با تجربه در رشت

استخدام حسابدار با تجربه در رشت به یک حسابدار با تجربه در شهر رشت ترجیحاً خانم  برای همکاری با ما در هولدینگ تانا نیازمند می باشیم. آن دسته از عزیزانی که متقاضی کار حسابداری در شهر رشت هستند با در نظر گرفتن شرایط ذیل نسبت به ارسال روزومه کاری خود اقدام نمایند. شرایط همکاری با

ادامه مطلب »

استخدام حسابدار مرد در رشت

استخدام حسابدار مرد در رشت نیازمند یک آقای برای حسابداری در یک مجموعه فروشگاهی کاشی و سرامیک در محدوده گلسار رشت نیازمندیم. متقاضی شغل استخدام حسابدار در رشت باید دارای شرایط ذیل باشد: اشراف کامل به حسابداری و موارد مرتبط به آن مسلط به نرم افزار حسابداری استاندارد مانند هلو اشراف به نرم افزار آفیس

ادامه مطلب »

استخدام کارشناس حسابداری در رشت

استخدام کارشناس حسابداری در رشت ما در یک شرکت مهندسی و مشاوره نیازمند استخدام کارشناس حسابداری در رشت هستیم. از دوستان جویای کار تقاضا می شود روزومه کاری خود را برای ما ارسال کرده تا پس از تایید جهت مصاحبه با آنها تماس گرفته شود. از حسابدارانی که دارای شرایط ذیل هستند دعوت به همکاری

ادامه مطلب »

نیازمند نیروی کار خانم برای پذیرش و حسابداری در رشت

نیازمند نیروی کار خانم برای پذیرش و حسابداری در رشت به یک نیروی کار خانم برای پذیرش و حسابداری در شهر رشت نیازمند می باشیم. کار ما تعمیران موبایل و لوازم جانبی است و فروش محصولات نداریم. لطفاً تنها افرادی که دارای ویژگی های ذیل هستند نسبت به ارسال درخواست اقدام کنند. فرد جویای کار

ادامه مطلب »

جذب نیروی حسابداری در آستانه اشرفیه

جذب نیروی حسابداری در آستانه اشرفیه به یک نیروی حسابدار با تجربه در شرکت سفیدروی اشرفیه نیازمند می باشیم. زمینه فعالیت ما بسته بندی و تولید مواد مواد غذایی پروتئینی منجمد می باشد. ما جهت تکمیل کادر اداری نیازمند جذب نیروی حسابداری در آستانه اشرفیه می باشیم و ترجیح ما یک نیروی حسابدار با تجربه

ادامه مطلب »

آخرین اخبار حسابداری مالیاتی

اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در email
Email

شما با به روز نگاه داشتن دانش حسابداری می‌توانید در در حرفه‌ی خود به یک متخصص به ‎‌نام تبدیل شوید.

 زمان بسیار ارزشمند است نباید آن را  را از دست دهید.

 از همین حالا با دنبال کردن وبلاگ حسابداری موسسه رهنما می توانید با روش های  مدرن و شیوه‌های جدید حسابداری مالیاتی آشنایی  کامل پیدا کنید.

توجه داشته باشید که حسابداران متخصص با کسب مهارت‌های لازم و به روز نگاه داشتن علمشان به هیچ عنوان جایگاهی که دارند بعه خطر نمی افتد و حتی سیستم های به روز با استاندار های جهانی توانایی پوشش دادن مسولیتشان را ندارند.

دقت داشته باشید که مشاغل تخصصی مثل مشاوران مالی و حسابداران ، مدیران مالی، سرپرست های حسابداری و کلیه کارشناسان مالی تا ابد پایدار می مانند به شرط اینکه با آخرین تغییرات علمی و تکنولوژی همگام باشند.

ما متوجه این موضوع شده ایم که در اصول حسابداری مهارت‌های تخصصی، استعدادهای مطلوب را جهت  گسترش بخش‌ های حسابداری می‌طلبد.

به همین دلیل جهت  پرورش دادن  استعدادهای خود برای ساخت آینده ای مطلوب بعنوان حسابدار ایده ال این است که برنامه‌ ریزی دقیق و تلاش برای یادگیری خود را افزایش دهید.

زمان کنونی بهترین زمان جهت حسابداری می باشد.

حتماً متوجه این موضوع شده اید که به خاطر سخت گیری های سازمان امور مالیاتی به کسب و کارها  شرکت های حسابداری زیادی در حال ایجاد شدن هستند و شرکت های حسابداری که قدیمی تر هستند مانند موسسه حسابداری رهنما روز به روز بیشتر توسعه پیدا می کنند.

جالب است بدانید که بر اساس آماری که در سال 2016 توسط دانشگاه بیزنس لندن کشور انگلستان منتشر شد ،  نرخ بیکاری حسابداران در سرتاسر دنیا به 2.2 درصد کاهش یافته است.

در جمهوری اسلامی ایران نیز با اینکه اطلاعات دقیقی از میزان نرخ رشد و میزان اشتغال در هر رشته موجود نیست،  ولی نیاز کسب و کارها به داشتن گزارشات مالی موثق و نظارت دقیق نیروهای متخصص امور حسابداری سبب شده است که بنا بر نظر متخصصان 9.5% از دانشجویان در رشته حسابداری مشغول به تحصیل باشند و نسبت به مابقی فارغ‌ التحصیلان رشته‌هایی همچون مدیریت یا مهندسی، وضعیت مطلوب تری را  در بازار کار سپری نمایند.

فرصت را به هیچ عنوان از دست ندهید

شاید برایتان جالب باشد که بدانید عمده نگرانی های صنایع در 10 سال گذشته کمبود زیاد حسابداران متخصص برخوردار از تجربه با کیفیت بوده است.

بدون شک  هر کسب و کاری در اولین مرحله شروع فعالیتش نیاز شدیدی به استخدام یک حسابدار متخصص جهت نظارت کردن بر عملیات حسابداری خود دارد.

 با توجه به این مهم که محاسبه کردن و تعیین سود به یاری حسابدار انجام می پذیرد  و محاسباتی مهم مانند محاسبه مالیات شرکت‌ها توسط حسابداران و مدیران مالی انجام می پذیرد، کسب و کارهای مختلف به فرد آشنا و متخصص در امور حسابداری نیازمند است.

در نتیجه بازار کار مالی بسیار تشنه ‌تر از دیروز نیازمند حضور پررنگ حسابداران متخصص و با تجربه در عرصه کار می باشد.

به بالای صفحه بردن