فرم درخواست مشاوره مالی و مالیاتی

به مشاوره مالیاتی نیاز دارید؟

مالیات بر ارزش افزوده

آگاهی از قوانین مالیات بر ارزش افزوده می تواند برای شما بسیار مفید و مناسب باشد.کارشناسان با تجربه موسسه حسابداری رهنما با ارائه مشاوره مالی و مالیاتی کاربردی خیال شما را از این بابت آسوده می سازند.

مالیات بر مشاغل

مالیات مشاغل مالیاتی است که بصورت مستقیم از درآمد افراد حقیقی دریافت می گردد.تخصص ما ارائه انواع مشاوره مالی و مالیاتی در خصوص قوانین ای نوع مالیات به شما می باشد.تا شما بتوانید به درستی تصمیم بگیرید.

مالیات بر املاک

شما بعنوان شخص حقیقی یا حقوق که در زمینه املاک فعالیت دارد باید روی قوانین نقل و انتقال مالکیت، اجراه املاک، نقل و انتقال سرقفلی، نرخ قوانین ۱۳۱ قدیم و جدید و کاهش جرائم مالیاتی به خوبی آشنا باشید.

مالیات بر حقوق

اگر حقوق و دستمزد دریافت می کنید مالیات بر حقوق شامل حال شما می شود.اینکه حقوق دریافتی شما باید چگونه باشد بستگی به شرایط کاری شما دارد.کارشناسان ما مشاوره مالی و مالیتنی دقیق در این خصوص به شما ارائه می دهند.

چرا از ما مشاوره مالیاتی بگیرید؟!

بهتر است این مهم را بدانید که تمامی مشاوران مالی و مالیاتی به یک میزان از مهارت و تبحر در ارائه ‌خدمات مشاوره‌ ای برخوردار نیستند.

صد البته خدمات مشابهی را نمیتوانند ارائه نمایند.

در نتیجه بهتر است  قبل از مراجعه به هر مشاور مالی و مالیاتی، حتما به میزان لازم تحقیق نمایید.

فقط با تحقیق است که می توانید بهترین مشاور مالی و مالیاتی را انتخاب نمایید.

شما باید به دنبال مشاوری باشید که توانایی برآورده نمودن نیازهای مشاوره ای مالی‌ تان را داشته باشد.

در راه رسیدن به اهداف مالی، همراه و یار شما باشد.

لازم به ذکر است که  قبل از انتخاب هر شخصی به ‌عنوان مشاور مالی خود، حتما گواهی نامه ها و مجوز های اخذ شده از ارگانهای مربوطه را بررسی نمایید.

مشاور مالی و مالیاتی

توجه داشته باشید که مشاور مالیاتی مثل یک شریک برنامه ریز برای صاحبین کسب و کار است.

کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی همیشه باید در برنامه ریزی ها و سازماندهی های مربوط به مسائل مالی یا پروژه های مربوط به  سرمایه گذاری و پس انداز خود برای تصمیم گیری در ارتباط با بودجه شرکت و موفقیت در جهت دستیابی به اهداف مالی در دنیای امروز از مشاور مالیاتی نسبت به دریافت کمک و مشاوره اقدام کنند.

 

حتما بر این موضوع واقف هستید که اعمال بخشنامه ها و قوانین جدید و ارتقاء نظام مالیاتی، سبب شده است تا تحلیل این موضوعات مهم برای صاحبین کسب و کارها بسیار پیچیده  تر شده و شکل گیری ابهامات یا تناقضات موجود در قوانین مالیاتی باعث شده که صاحبین کسب و کار در درک و فهم آنها با مشکلات جدی روبرو شوند.

در مواقعی که مدیران و صاحبین کسب و کاره از وکیلان مالیاتی و خدمات تخصص مالیاتی این موسسات استفاده نکنند این امکام به وجود می آید که بعد از تنظیم و ارسال اظهارنامه مالیاتی و بسته شدن صورت مالی، کارشناسان اداره امور مالیاتی مبلغی بیش از اظهارنامه را در نظر بگیرند.

 

در نتیجه این شرکت ها مجبورند از همان شروع امور جهت تهیه و تنظیم دفاتر قانونی در صورت بروز مشکلات احتمالی در مراحل دادرسی مالیاتی از وکلای حرفه ای و با تجربه و مشاوران مالیاتی که  در زمینه فعالیت خود کارآزموده هستند استفاده نمایند.

این کار برای این مهم انجام می شود  تا بتواند درصد موفقیت مالی خود را در هیات های حل اختلاف افزایش دهد.

مشاوره مالیاتی بصورت وکالتی

وکیل مالیاتی یک فرد با تجربه و خبره است که با شناخت کاملی که از تمامی بخش نامه ها و قوانین مربوط به امور مالیاتی دارد، این امکارن را فراهم می سازد تا یک سازمان تا جای ممکن مالیات کمتری پرداخت نماید.

 

کم کردن هزینه های مربوط به مالیات شرکت ها به ۲ روش انجام می پذیرد:

۱_ دادرسی مالیاتی

۲_ پشتیبانی مالیاتی

هر کدام از موارد ذکر شده از گستردگی بسیار بالایی برخوردار هستند.

 

در صورت نیاز به مشاور یا وکلی مالیاتی تنها کافیست تا یکی از کانال های ارتباطی ذکر شده در سایت با کارشناسان موسسه حسابداری رهنما ارتباط برقرا کنید.

مشاوره تخصصی مالیات املاک

حتما میدانید که یکی از گسترده ترین و پیچیده ترین مباحث مالیاتی حوزه املاک است.

در رابطه با موضوع املاک قانون و بخش نامه های زیادی وجود دارد.

 طبیعی است که جهت رفع و رجوع مشکلات مالیاتی نیاز اساسی به دانش تخصصی از این قوانین و هم چنین قوانین حقوقی داریم.

لازم به ذکر است که انواع مختلف و زیادی از موارد مشمول مالیات بر املاک وجود دارد.

 مانند مالیات بر درآمد اجاره

مالیت نقل و انتقال ملک

البته تبصره هایی هم برای معافیت از این مالیات ها وجود دارد.

 به همین سبب بهتر است برای رفع مشکل مالیاتی املاک خود از مشاوران متخصص در مرکز مشاوره مالیاتی رهنما کمک بگیرید.

مشاوره مالیاتی مدیریت

لازم است بدانید که یکی از اصلی ترین خدماتی که در خصوص مشاوره به شرکت ها و سازمان های کوچک و بزرگ ارائه میشود ارائه گزارش های مالیاتی مختص مدیران می باشد.

در این خدمات متخصص ترین و خبره ترین مشاوران مالیاتی به مدیران کسب و کاره مشاوره مالیاتی ارائه می کنند.

مشاوره مالیاتی مختص اصناف

توجه داشته باشید که مقدار مالیات برای هر صنفی مطابق با یک سری از معیار ها  تعیین میشود و تنها در شرایطی که مشاور مالیاتی از تجربه کافی مبرخوردار نباشد این امکان وجود دارد که ناواند به درستی شما را راهنمایی کند.

مشاوران مالیاتی اصناف به شما کمک خواهند کرد تا به شکل کاملاً تخصصی در خصوص مقدار مالیات کسب و کار خود مشورت دریافت نمایید و با راهکار های عملی هر چه بهتر امور مربوط به مالیات خود را ارتقاء ببخشید.

مشاوران مالیاتی متخصص ما در موسسه حسابداری رهنما به قدری در امور مالیاتی اصناف و اشخاص متخصص هستند که در زمانی کوتاه بهترین راه حل ها را به شما ارائه می کنند.

چرا مشاوره مالی و مالیاتی دریافت کنیم؟

مشاوران مالی و مالیاتی موسسه حسابداری رهنما بعنوان بهترین شرکت حسابداری در شهر رشت  متشکل از کارشناسان متخصص ، با تجربه در حوزه های مالی و مالیاتی است کارشناسان ما علاوه بر تسلط کامل بر استاندارهای بین المللی حسابرسی و حسابداری بر دانش و تجربه در بخش حسابرسی ، تسلط کامل به قوانین و حقوق ، مخصوصا قوانین مالیاتهای مستقیم، بخشنامه ها، تمامی آیین نامه های اجرایی مربوط به آنرا دارد  و با توجه به تجربه کار عملی در پرونده‌های مالیاتی موجود در سازمان امور مالیاتی جمهوری اسلامی ایران در مراجع قضایی را نیز در سابقه شغلی خود دارا میباشد.

اگر شما به دنبال یک موسسه مشاوره مالی و مالیاتی متخصص و با تجربه برای پاسخ به سوالات مالیاتی خود هستید  مشاوران مالیاتی موسسه حسابداری رهنما به پشتوانه از مشاورین مجرب و متخصص خود به صورت بیست و چهار ساعته پاسخگوی سوالات شما عزیزان می باشد.ما تا رسیدن شما به پاسخ سوالات و آگاهی کامل شما همراهتان خواهیم بود.

یکی از مهم ترین اصول موسسه حسابداری رهنما تعهد می باشد.ما اعتقاد داریم تنها با تعهد به ارائه خدمات بی نقص است که می توانیم رضایت شما عزیزان را جلب نماییم. ما رسالت خود را یاری نمودن شما برای رسیدن به موفقیت می دانیم و برای دستیابی به این مهم همواره می کوشیم.